Informacje13 kwietnia 2016, 18:00,

Spotkanie autorskie z Agnieszką Lis w Bibliotece w Józefosławiu

W imieniu Biblioteki w Józefosławiu zapraszamy 13 kwietnia 2016 roku o godz. 18.00 na autorskie spotkanie z pisarką Agnieszką Lis. Zapraszamy!

Spotkanie autorskie z Agnieszką Lis w Bibliotece w Józefosławiu

Agnieszka Lis jest z wykształcenia pianistką i dziennikarką. Przez wiele lat pracowała jako handlowiec w wielkich korporacjach. Jest autorką powieści „Jutro będzie normalnie” (2011) „Samotność we dwoje” (2011), „POZYTYWKA” (2016) oraz cyklu bajek dla przedszkolaków „Przygody Pana Parasola”, które w 2011 – wygrały „Konkurs na dobrą powieść” w kategorii bajek dla dzieci. Pani Agnieszka jest również członkiem Stowarzyszenia Autorów Polskich. W roku 2010 została laureatką konkursu na najlepsze kobiece opowiadanie erotyczne. W wyniku wygranej jej opowiadanie „Płomień cedru” zostało wydrukowane w antologii „Rozkoszne” i zostało bestsellerem wydawnictwa na rok 2010. Przez wiele lat publikowała w branżowych czasopismach muzycznych – przede wszystkim w Hi-Fi i Muzyka, gdzie była także redaktorem odpowiadającym za dział „Muzyka, płyty audiofilskie”. Publikowała w magazynie „STUDIO” oraz „KLASYKA” – w tym ostatnim współpracowała w redakcją przy tworzeniu wszystkich numerów pisma, jakie ukazały się na rynku. Koszalinianka. Na studia przyjechała do Warszawy i tutaj została, a dokładniej pod Warszawą, z dala od hałasu i biegu. Uczy muzyki, gry na fortepianie, prowadzi zajęcia „uczytelniające” dla dzieci – gdzie razem czytają, rysują i rozwijają wyobraźnię. Prowadzi warsztaty kreatywnego pisania i szkolenia pisarskie. I, oczywiście, pisze.

Informacje16 kwietnia 2016, 11:00,

Piaseczyński Pokaż Talent - eliminacje w gminie Lesznowola

Piaseczyński odkrywa talenty Lesznowoli! Grasz? Śpiewasz? Tańczysz? A może po prostu masz pasję, którą pragniesz podzielić się ze światem? „Piaseczyński Pokaż Talent” organizowany przez Młodzieżową Radę Gminy Piaseczno i Akademię PASO to szansa dla Ciebie! Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie dzieci i młodzież z obrębu powiatu piaseczyńskiego od 5 do 20 roku życia. Na pierwszych trzech zwycięzców czekają (tu warto zaznaczyć) pieniężne nagrody, które pomogą dalej rozwijać Twój talent.

PIASECZYŃSKI POKAŻ TALENT - ELIMINACJE W GMINIE LESZNOWOLA

Pierwsze z sześciu przesłuchań odbędzie się już 16 kwietnia w godzinach 11:00- 14:00 w filii GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2. Do finału konkursu, który odbędzie się 28 maja, przejdą 3 osoby z każdej kategorii wiekowej. Więcej informacji oraz niezbędny formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia: www.facebook.com/piaseczynskipokaztalent W razie braku posiadania konta na google proszę wysłać zgłoszenie mailowo na adres mrg.piaseczno@gmail.com (należy podać imię, nazwisko, gminę, rodzaj talentu, wiek).

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie