Informacje16 stycznia 2013, 00:00,

Spotkania z nartami biegowymi w Konstancinie

GOSiR Konstancin-Jeziorna serdecznie zaprasza na NARTY BIEGOWE. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 19 stycznia 2013 roku o godz. 10.00. Zainteresowane osoby spotykają się na parkingu przy Gospodzie Zalewajka (ulica Od lasu 23 Konstancin-Jeziorna). Na miejscu czynna będzie wypożyczalnia sprzętu (od godz. 9.45), możliwość wypożyczenia po wcześniejszej rezerwacji. Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem (22) 403-69-70. Treningi narciarstwa prowadzone będą przez instruktora. Zapraszamy na spotkania z nartami biegowymi w Konstancinie.

SPOTKANIA Z NARTAMI BIEGOWYMI W KONSTANCINIE

Informacje16 stycznia 2013, 00:00,

Piłkarskie turnieje halowe dla dzieci w Chynowie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii, Gmina Chynów oraz KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie zapraszają na PI£KARSKIE TURNIEJE NA HALI DRUżYN M£ODZIEżOWYCH. Zawody odbędą się w najbliższy weekend 19-20 stycznia 2013 roku w godz. 9.00-19.00 (w sobotę) oraz 9.00-14.00 (w niedzielę), na hali w Chynowie. Zapraszamy na turnieje halowe.

PI£KARSKI TURNIEJ HALOWY DLA DZIECI W CHYNOWIE

Udział w turnieju piłki halowej wezmą zespoły: KS Nadstal Krzaki Czaplinkowskie, GKS Chynów, MKS Korona Góra Kalwaria, Jedność żabieniec, PKS Life Siennica, KS Warka, RKS Mirków, UKS Lipie, UKS Iwiczna, GKS Chynów, Laura Chylice, PKS Radość. Więcej informacji w dokumencie: regulamin i harmonogram turniejów (.pdf)
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria