Informacje28 lutego 2013, 00:00,

Spotkania pod znakiem porad i pasji w Piasecznie

SPOTKANIA POD ZNAKIEM PORAD I PASJI W PIASECZNIE

SPOTKANIE POD ZNAKIEM PORAD I PASJI to nowy projekt Fundacji Studio (S)praw Kobiet , który powstał w odpowiedzi na duże zainteresowanie spotkaniami w gronie mieszkanek powiatu piaseczyńskiego, które chciałyby zaangażować się w - przyjazne kobietom - kulturalne, edukacyjne oraz społeczne działania na terenie Piaseczna i okolic. Spotkania są okazją do wzajemnego poznawania i definiowania różnorodnych celów i potrzeb kobiet, tworzenia koalicji pod wspólne projekty, zawierania inspirujących znajomości, asertywnego rozwiązywania problemów, zasięgania porad i konsultacji czy też zwykłego podzielenia się opinią, uśmiechem i życzliwością. Każde ze spotkań będzie poświęcone wybranym wątkom tematycznym, wokół których odbędą się prezentacje, debata i rozmowy indywidualne.

FUNDACJA STUDIO SPRAW KOBIET PIASECZNO

Spotkanie na temat naszych pasji - jakie mamy, o jakich marzymy, co musimy przezwyciężyć, żeby móc je realizować, gdzie i jak się nimi dzielić, jak włączyć w nie nasze dzieci? Opowiemy o planowanych i już realizowanych projektach... Opowiemy o filmach, podróżach, architekturze, o tym jak zdobywać góry, o pisaniu książek, grze na skrzypcach, o zdrowej, relaksującej kuchni, o nurkowaniu, feng shui i malowaniu na jedwabiu. Towarzyszyć nam będą rozmowy w gronie osób zajmujących się wybranymi zagadnieniami prawa, wychowania, psychologii, rozwoju osobistego i zawodowego. Zapewniamy możliwość nieformalnej, a jednocześnie indywidualnej rozmowy z każdą ze specjalistek, które - działając jak lekarz pierwszego kontaktu – wesprą nas w dążeniu do celu, podpowiadając jak pasje rozwijać, jak je przekształcić w źródło utrzymania, jak wspierać pasje u osób nam bliskich, wspierając jednocześnie siebie...
autor/źródło: Fundacja Studio (S)praw Kobiet www.studiosprawkobiet.pl

Informacje28 lutego 2013, 00:00,