Informacje7 lutego 2017, 12:00,

Spotkania informacyjne w Piasecznie dotyczące reformy edukacji

Kuratorium Oświaty w Warszawie organizuje spotkania informacyjne dotyczące reformy edukacji. Spotkanie dla powiatu piaseczyńskiego, grodziskiego oraz otwockiego odbędzie się 7 lutego 2017 r. w Piasecznie w Szkole Podstawowej nr 1, ul Świętojańska 18. Spotkania przeznaczone są dla wszystkich - rodziców, nauczycieli, dyrektorów szkół, przedstawicieli samorządów i związków zawodowych - zainteresowanych wdrażaniem reformy edukacji.

SPOTKANIA INFORMACYJNE W PIASECZNIE DOTYCZĄCE REFORMY EDUKACJI

Program spotkania dotyczącego reformy edukacji:
godz. 13.00 – spotkanie dla przedstawicieli samorządów oraz dyrektorów szkół podstawowych i gimnazjów
godz. 15.00 – spotkanie dla nauczycieli
godz. 17.00 – spotkanie dla rodziców

Rejestracji należy dokonać na stronie Kuratorium Oświaty: www.kuratorium.waw.pl

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

-----------------

W związku ze spotkaniem 7 lutego w godzinach 12.00-18.00, mogą być utrudnienia w ruchu na ul. Świętojańskiej w Piasecznie. Spotkanie jest otwarte, uczestniczyć w nim będą władze samorządowe, dyrektorzy placówek oświatowych, nauczyciele i rodzice z obszaru trzech powiatów. W związku z powyższym, wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicy Świętojańskiej. Zwracamy się zatem do Państwa z prośbą o nieparkowanie samochodów w wyżej wymienionych godzinach wzdłuż ulic: Świętojańskiej, Krótkiej i Nowej.

Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.
Krystyna Łęcka
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Piasecznie

Informacje3 lutego 2017, 19:30,

Świeczowisko Walentynkowisko 2017

3 lutego 2017 roku o godz. 19:30 zapraszamy na Świeczowisko Walentynkowisko. Miejsce: Domu Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp wolny.

ŚWIECZOWISKO WALENTYNKOWISKO 2017

Zespół Parasol Poetica zaśpiewa najpiękniejsze polskie piosenki o miłości - wszystko oczywiście z nurtu flaneli i poezji śpiewanej. Uwaga - będzie można je dedykować ukochanej osobie (i nie tylko)! Dedykacje będzie można kupić. Cena od 5 zł. Zebrane pieniążki zostaną przekazane Grażynce, potrzebującej nauczycielce jednego z piaseczyńskich gimnazjów.