Informacje10 grudnia 2016, 12:00,

Spotkaj się ze Świętym Mikołajem


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem będą mogli zrobić sobie goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. W najbliższą sobotę z okazji mikołajek na wszystkich czekają również kreatywne warsztaty świąteczne oraz liczne konkursy i zabawy. Wstęp wolny!

SPOTKAJ SIĘ ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

W najbliższą sobotę 10 grudnia na wszystkich gości Centrum Handlowego Auchan Piaseczno czeka nie lada atrakcja. Gościem specjalnym galerii handlowej będzie bowiem sam Święty Mikołaj. Będzie to wspaniała okazja, aby zrobić sobie z brodaczem i jego pomocnikami pamiątkowe zdjęcie.

W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni ze scenografią rodem z Laponii każdy będzie mógł także zasiąść na kolanach Świętego Mikołaja i porozmawiać z nim o wymarzonych prezentach.

Na najmłodszych uczestników wydarzenia czekają także inne atrakcje. Maluchy wezmą udział w warsztatach tworzenia choinkowych ozdób. W ruch pójdą styropianowe bombki, które będzie można ozdobić brokatem, cekinami, kolorowym papierem czy tasiemkami. Spotkanie będzie również okazją, aby słodkimi dodatkami udekorować pachnące pierniki.

SPOTKAJ SIĘ ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Wśród atrakcji nie zabraknie również licznych zabaw i konkursów ze słodkimi nagrodami. Maluchy będą miały okazję między innymi wcielić się w rolę elfów i spróbować swoich sił na specjalnym torze przeszkód.

Mikołajkowe animacje odbędą się w sobotę 10 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Atrakcje rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 18.00. Udział we wspólnej zabawie jest bezpłatny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje10 grudnia 2016, 15:30,

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W CENDROWICACH


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10 grudnia 2016 roku w godz. 15.30-17.30 odbędzie się Kiermasz Świąteczny w Cendrowicach. W programie: koncert kolęd, przedstawienie Czerwony Kapturek, Jasełka, zabawy dla dzieci, quiz wiedzy o świętach, występ zespołu tanecznego Śnieżynki, występy Czarujemy Panią Zimę. Zapraszamy na Kiermasz Świąteczny do Cendrowic.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY W CENDROWICACH

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie