Informacje27 maja 2008, 00:00,

Sportowy Dzień Dziecka na Stadionie w Górze Kalwarii

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Zespół Placówek Oświatowych i Kultury Fizycznej zapraszają na SPORTOWY DZIEń DZIECKA, który odbędzie się w najbliższy piątek 30 maja 2008 roku w godzinach od 10:00 do 14:00. Zawody sportowe odbędą się na Stadionie Miejskim w Górze Kalwarii (ul. Wojska Polskiego 44, Góra Kalwaria). ¬ródłem informacji jest portal www.gorakalwaria.net (współpracują z nami).

Sportowy Dzień Dziecka w Górze Kalwarii rozpocznie się o godzinie 10:00, na godzinę 10:15 zaplanowany jest występ zespołu tanecznego Gimnazjum Góra Kalwaria, następnie od 10:30 do 11:00 odbędą się zawody lekkoatletyczne, po których na bocznym boisku, będzie można obejrzeć pokaz Straży Pożarnej. Sportowy Dzień Dziecka zakończy się o godzinie 14:00. Serdecznie zapraszamy na Sportowy Dzień Dziecka do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje23 maja 2008, 00:00,

V CZERSKIE SPOTKANIA MUZYCZNE - CZERSK 2008

Urząd Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego, Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, Kościół Parafialny Przemienienia Pańskiego w Czersku oraz Towarzystwo Opieki nad Zabytkami Przeszłości w Czersku zapraszają na V CZERSKIE SPOTKANIA MUZYCZNE. Koncert odbędzie się w niedzielę 25 maja 2008 roku, o godzinie 12:00 w Kościele Parafialnym Przemienienia Pańskiego w Czersku.

V CZERSKIE SPOTKANIA MUZYCZNE - CZERSK 2008

V Czerskie Spotkania Muzyczne odbędą się w ramach 100-lecia Towarzystwa Opieki nad Zabytkami Przeszłości w Czersku (1908-2008). Podczas Czerskiego Spotkania Muzycznego w Czersku, odbędzie się koncert wokalno - instrumentalny w wykonaniu: Justyna Reczeniedi (sopran), Bianka Glazenbrok (sopran), Michał Bogdanowicz (bas baryton), oraz Trio Con Passione w składzie: Kamila Szalińska-Bałwas (skrzypce), Jerzy Cembrzyński (kontrabas i opracowanie muzyczne), Michał Pindakiewicz (gitara). Serdecznie zapraszamy na Czerskie Spotkania Muzyczne w Czersku.