Informacje11 września 2012, 00:00,

Sportowe zakończenie lata w Zalesiu Górnym

Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Jesówka serdecznie zapraszają mieszkańców na sportowe zakończenie lata w Zalesiu Górnym. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę 15 września 2012 roku, start o godz. 9.30. Miejsce: teren KS Hubertus w Zalesiu Górnym. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m.in.: turniej piłki nożnej, turniej piłki plażowej, gry i zabawy dla dzieci, frisbee ringo stars, grill i koncerty formacji: Efekt Winyla, Shaman GWP & GUNIA, Esperal. Zgłoszenia drużyn do turnieju, należy przesyłać na adres: solectwo@jesowka.pl

SPORTOWE ZAKOńCZENIE LATA W ZALESIU GÓRNYM
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje11 września 2012, 00:00,

Konkurs fotograficzny Moją pasją jest Off-road

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli oraz Stowarzyszenie Jarper X Racing Team organizują konkurs fotograficzny pt. MOJ¡ PASJ¡ JEST OFF-ROAD. Przyjmowane będą prace wykonane tylko podczas zawodów motocyklowych MotoXtreme 2 , organizowanych przez Jarper X Racing Team na terenie Mysiadła (wjazd od ulicy Osiedlowej) w terminie 8-9 września 2012 r., z wykluczeniem sobotniego biegu klasy Hobby.

Konkurs fotograficzny Moją pasją jest Off-road

Prace powinny być związane tematycznie z zawodami motocyklowymi: MotoXtreme 2 w Mysiadle. Rozumie się przez to fotografie prezentujące zawodników, motocykle, publiczność (zgodnie z art. 81 ustawy z dn. 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych) nie tylko podczas wyścigów, ale i w parku maszyn i na całym terenie organizowanych zawodów. Mile widziane będą fotografie ukazujące klimat zawodów itp. Każdy uczestnik może nadesłać do 5 prac. Termin nadsyłania prac mija 30 września 2012 r. Więcej informacji o konkursie, można przeczytać w regulaminie konkursu fotograficznego: REGULAMIN (.pdf). Przed wysłaniem zdjęć, proszę zapoznać się z załącznikiem: załącznik 1 (.pdf).
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola