Informacje27 lipca 2016, 08:00,

Sportowe wakacje w Konstancinie

Są jeszcze wolne miejsca na wakacyjne zajęcia organizowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie. Na dzieci, które letni wypoczynek spędzają w mieście czekają m.in.: turnieje sportowe oraz rekreacyjne gry i zabawy.

SPORTOWE WAKACJE W KONSTANCINIE 2016

Trwają zapisy na bezpłatne zajęcia organizowane przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie od 1 do 19 sierpnia. W tegorocznym programie "Lata w mieście" znalazły się: zajęcia sportowe, relaksacyjne, rekreacyjne, wycieczki oraz gry i zabawy.

Udział w zajęciach jest bezpłatny! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (15 osób w grupie do 10 lat oraz 20 osób w grupie od 11 do 16 lat) o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy do 28 lipca przyjmowane są pod numerem telefonu: 22 754 61 86 lub mailowo: biuro@gosir-konstancin.pl

Zajęcia będą odbywać się:
od 1 do 5 sierpnia w Szkole Podstawowej nr 6 w Opaczy
od 8 do 12 sierpnia w Zespole Szkół nr 3 przy ul. Bielawskiej 57
od 16 do 19 sierpnia w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego 15

Plan zajęć dla dzieci wygląda następująco:
9.00-11.30 Zajęcia sportowe, gry, zabawy
11.30-12.00 Poczęstunek
12.00-13.00 Zajęcia relaksacyjne, gry planszowe
13.00-15.00 Zajęcia sportowe, rekreacyjne, gry i zabawy na placu zabaw

W programie zaplanowano również zajęcia w plenerze, wycieczki i wyjścia na pływalnię (odpłatne). Więcej informacji udziela Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, pod numerem telefonu 22 754 61 86.

Informacje31 lipca 2016, 10:00,

Piaseczyńskie śniadanie na trawie w Parku Miejskim w Piasecznie

31 lipca 2016 roku w godzinach 10:00 - 20:00 zapraszamy na Piaseczyńskie Śniadanie na trawie w Parku Miejskim w Piasecznie. Podczas Śniadania na Trawie będzie okazja spróbować ekologicznych specjałów lokalnych restauracji. Czekają również warsztaty mydlarskie, vintage & redesign czy kolorowanki antystresowe, zajęcia z relaksacji, joga na świeżym powietrzu i masaże. Wszystko po to, byś mógł się odpocząć przy śpiewie ptaków i w błogiej ciszy. Tego dnia nie licz na gwar w Parku Miejskim. Zabdamy o chill-out i spokojny nastrój przy filiżance dobrej kawy, na jednym z leżaków lub kocy. Dla chętnych będzie także możliwość rozmowy z specjalistami z dzieciny fitness czy jogi, którzy opowiedzą o tym, jak obniżyć stres w codziennym życiu. Przyjdź na piaseczyńskie śniadanie na trawie w Parku Miejskim.

PIASECZYŃSKIE ŚNIADANIE NA TRAWIE W PARKU MIEJSKIM W PIASECZNIE

Odwiedź Park Miejski w Piasecznie w niedzielny poranek. Zjedz ekologiczne śniadanie i zrelaksuj się - z rodziną przy sztuce hand-made lub na trawie przy jodze i dobrej książce. Świat pędzi w zastraszającym tempie. W ciągu jednego dnia nie uda się go zmienić, ale można znaleźć chwilę dla siebie, bez telefonu, komputera, w towarzystwie bliskich znajomych, rodziny i dzieci. Dołącz do nas podczas Śniadania na Trawie w Parku Miejskim w Piasecznie w dniach 31 lipca oraz 7 sierpnia 2016. Zacznij Twój dzień w trybie slow! Chcemy przypomnieć sobie dotyk ziemi pod stopami, relaks na kocu w słoneczny dzień czy rozprostowanie nóg na wygodnym leżaku! Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/523093717877049/

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie