Informacje2 lutego 2017, 10:00,

Sportowa Zima w Mieście Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gry zespołowe, turnieje sportowe, a także zajęcia na lodowisku – Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie zaprasza na tegoroczną „Zimę w mieście”, która startuje już 13 lutego. W województwie mazowieckim ferie zimowe rozpoczynają się 13 lutego i potrwają dwa tygodnie. Dobra wiadomość dla tych, którzy ten czas spędzą w Konstancinie-Jeziornie – nudno nie będzie. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji tradycyjnie przygotował wiele atrakcji w ramach akcji Zima w mieście. – Mamy bardzo ciekawy program, który co roku cieszy się dużym zainteresowaniem – podkreśla Jolanta Urbańska, dyrektor GOSiR.

SPORTOWA ZIMA W MIEŚCIE KONSTANCIN

Zajęcia sportowe

Od 13 do 17 lutego na uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów czekają zajęcia sportowe, w tym m.in.: gry, zabawy i turnieje. A to wszystko w hali GOSiR przy ul. Żeromskiego 15 (wejście od ul. Piasta). W godz. 9.00 – 15.00 uczniowie będą pod opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów. Zajęcia są bezpłatne, ale wymagana jest opłata za poczęstunek regeneracyjny w wysokości 30 zł.

Zapisy

Zapisy przyjmowane są telefonicznie – pod nr 22 754 61 86 i mailowo – biuro@gosir-konstancin.pl. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wpłata, do 10 lutego, na konto GOSiR (nr 79800200040215423920020101) kwoty 30 zł. Pamiętajmy, by w tytule przelewu podać imię i nazwisko oraz wiek dziecka.

Zajęcia na lodowisku

Zapisy nie obowiązują natomiast na zajęcia prowadzone w drugim tygodniu ferii. Od 20 do 24 lutego GOSiR zaplanował bezpłatne spotkania na lodowisku w Parku Zdrojowym. W godz. 10.00 – 14.00 do dyspozycji dzieci i młodzieży będzie instruktor, który poprowadzi zajęcia łyżwiarskie. Serdecznie zapraszamy.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje29 stycznia 2017, 19:00,

Koncert kolęd w wykonaniu chóru Con Fuoco w Józefosławiu 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

29 stycznia 2017 roku o godz. 19.00 serdecznie zapraszamy na doroczny koncert kolęd w wykonaniu chóru Con Fuoco. Wstęp wolny. Miejsce: Kościół p.w. św. Józefa Opiekuna Pracy przy ul. Ogrodowej 3 w Józefosławiu.

KONCERT KOLĘD W WYKONANIU CHÓRU CON FUOCO W JÓZEFOSŁAWIU 2017

Wystąpi Chór Con Fuoco oraz Paweł Baczkowski - klarnet oraz Michał Drabkowski - organy, pod dyrekcją Andrzeja Sochockiego. W programie kolędy i pastorałki różnych krajów i kultur. Organizator: Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Klasycznej Con Fuoco.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie