Informacje22 kwietnia 2013, 00:00,

Sportowa forma integracji GOSiR Piaseczno

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W minioną niedzielę 21 kwietnia 2013 roku odbyła się największej w Europie IX Sztafeta Maratońska Accreo Ekiden. Do rywalizacji przystąpiło niemal 500 sześcioosobowych drużyn z całej Polski. Każda miała do pokonania trasę 42,195 km, która została podzielona na odcinki o długości: 7,195 km, 2x10 km oraz 3x5 km.

SPORTOWA FORMA INTEGRACJI  GOSIR PIASECZNO - SZTAFETA MARATOńSKA ACCREO EKIDEN

Wśród startujących zawodników znalazła się również sztafeta GOSiR Piaseczno w składzie Tomasz Kuciel, który do pokonania miał dystans 7,192 k, Piotr Obłoza, Cezary Dąbrowski, którzy zmierzyli się z odcinkiem 10 km. oraz Katarzyna Rudnik, Tomasz Stuczyński i Katarzyna Kondraciuk biegnący na 5 km.

Bieg rozegrany został w dwóch turach. Pierwsze zespoły wystartowały o godz.9.00 a pozostałe o 14.00. Wyścig odbył się w parku na warszawskiej Kępie Potockiej Podczas tegorocznej edycji biegu rozegrane zostały również Pierwsze Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Sztafet Firmowych.

Zespół GOSiR Piaseczno uplasował się na 159 pozycji z czasem 3:30:14 natomiast w klasyfikacji Międzynarodowych Mistrzostw Polski Sztafet Firmowych zajął 17 miejsce.

Zmęczeni ale szczęśliwi zawodnicy GOSiR P-no już zdeklarowali swój udział w X edycji sztafety.
autor/źródło: Katarzyna Kondraciuk - GOSiR Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje21 kwietnia 2013, 00:00,

Turniej Tenisa Ziemnego w Górze Kalwarii

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii organizuje w dniach 27-28 kwietnia 2013 roku Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego. Turniej odbędzie się na Orliku w Baniosze i Orliku w Górze Kalwarii. Przewidziano dwie kategorie wiekowe: do lat 35- I kategoria oraz powyżej 35 lat-II kategoria. Ponieważ turniej ma charakter rekreacyjny i amatorski w obu kategoriach zarówno panie i panowie rywalizować będą razem.

AMATORSKI TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO W GÓRZE KALWARII

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest oczywiście dobry stan zdrowia, chęci do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji oraz telefoniczne zgłoszenie najpóźniej do 25.04.2013r. (do godziny 14.00) pod numerem tel.: 535 967 907. Szczegółowy regulamin i system gier w turnieju przedstawiony zostanie zainteresowanym dzień po upłynięciu terminu zgłoszeń tj. 26.06.2012r. ( system gier zależny od ilości chętnych). Dla najlepszych przewidziane są okazałe puchary. Serdecznie zapraszamy do sportowego spędzenia czasu.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria