Informacje13 maja 2007, 00:00,

Spór o maszt w Górze Kalwarii - odsłona trzecia

Maszt, o którym pisaliśmy w ostatnich miesiącach stanął na wyznaczonym miejscu. Mieszkańcy nadal są pełni obaw o zdrowie i ceny działek. Sugerują, że zostali sprzedani za 3,5 tysiąca złotych miesięcznie. Wątpliwości próbował rozwiać przedstawiciel sieci Era. Zapewniał, że dla dobrej komunikacji musi powstawać gęsta sieć masztów a technicy mają dbać o to, aby promieniowanie było 1000 razy niższe od granicy szkodliwości.

Zainteresowane osoby mogą zapoznać się z naszym poprzednimi informacjami w serwisie: - spór o maszt przy ulicy Pięknej w Górze Kalwarii (2007-03-21)
- spór o maszt w Górze Kalwarii - odsłona druga (2007-04-04)
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje14 maja 2007, 00:00,

Koncert Funkowo - Jazzowy Oddlot w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii i Gminne Centrum Informacji zapraszają na koncert Funkowo - Jazzowy Odlot, który odbędzie się w najbliższą sobotę 19 maja 2007 roku, o godzinie 20:00 w Kinie Uciecha przy ulicy KS. Sajny 14. Na koncercie zagra kwintet jazzowy Oddlot. Wstęp na koncert tylko 5 złotych.

Koncert Funkowo Jazzowy Oddlot w Górze Kalwarii

W skład zespołu Oddlot wchodzą: Adam Drzewięcki (piano), Piotr Grudziński (gitara elektryczna), £ukasz Jan Jozwiak (gitara basowa), Paweł Kłeczek (gitara elektryczna), Karol Krąż (perkusja). W repertuarze zespołu Oddlot, są przede wszystkim autorskie utwory oraz największe hity współczesnego jazzu. Po koncercie organizatorzy zapraszają na jam session do rana w Bilard Clubie przy ulicy KS. Sajny 6. Wstęp wolny!

Informacja pochodzi ze strony młodych dla mieszkańców Góry Kalwarii: gorakalwaria.net. Zobacz plakat przygotowany przez Rafała Korczaka: oddlot (jpg). Serdecznie zapraszamy na koncert Funkowo Jazzowy Oddlot w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria