Informacje4 kwietnia 2007, 00:00,

Spór o maszt w Górze Kalwarii - odsłona druga

Zgodnie z obietnicą streszczamy odpowiedź władz gminy na list otwarty w tej sprawie. Burmistrz Barbara Samborska i Przewodniczący Rady Gminy Piotr Szeląg przekonują, że lokalizacja inwestycji wynika ze wskazania inwestora oraz miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Także Wojewódzki Inspektor Sanitarny zapewnia o braku zagrożenia dla okolicznych mieszkańców.

Władze gminy obiecują znaleźć kompromis i rozwianie obaw zaniepokojonych obywateli przypominając jednocześnie o jawności swojej decyzji. Wstęp na sesje Rady Miejskiej ma każdy. Decyzja była podjęta 15 lutego 2006 roku i podana do publicznej wiadomości na stronie internetowej www.bip.gorakalwaria.pl oraz wywieszona na tablicy ogłoszeń.

Informacja w naszym serwisie powiązana tematycznie: spór o maszt przy ulicy Pięknej w Górze Kalwarii.

źródło informacji: gazeta Nad Wisłą
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje7 kwietnia 2007, 00:00,

życzenia Wielkanocne dla mieszkańców naszego regionu

Wielkimi krokami zbliżają się tegoroczne święta Wielkanocne. Okna pomyte. Dom odkurzony. Zakupy, z wielką przewagą jajek, zapewne są już w lodówce. Na stole obowiązkowa baba wielkanocna i do tego wierzbowe bazie. Wielkanoc kojarzy się nam z kolorowymi pisankami, mnóstwem pysznego jedzenia, śmigusem dyngusem i wieloma innymi przyjemnymi rzeczami. Zapewne jeszcze o wielu rzeczach zapomnieliśmy pisząc tą informację, ale Wy na pewno panujecie nad sytuacją i dzielnie przygotowujecie się do Świąt Wielkiej Nocy.

życzenia wielkanocne - karta wielkanocna
kliknij aby powiększyć

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy Wam najserdeczniejsze życzenia wielkanocne: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, suto zastawionych stołów, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów. Niech wielkanocny zająć przyniesie Wam radość i nadzieję, oraz jak najmilszych spotkań w gronie Waszych przyjaciół i rodziny.

Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński
autor/źródło: Marcin Piotrowicz