Informacje23 maja 2007, 00:00,

Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedność zmieniła konserwatora


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedność w Piasecznie informuje mieszkańców, że zmianie ulega firma konserwująca zasoby Spółdzielni. Od dnia 1 czerwca 2007 roku konserwację prowadzi firma: BUDO-KRYS. Wszelkie zgłoszenia od mieszkańców, będą przyjmowane w biurze spółdzielni w budynku przy ulicy Fabrycznej 32, Piaseczno.

Ewentualne płatności za wykonanie usług obciążających lokatora, płatne będą u przedstawiciela wyżej wymienionej firmy za pokwitowaniem. Wykonawca wystawiał będzie rachunki lub faktury VAT. Cennik usług za wykonywanie prac obciążających lokatorów w najbliższym czasie będzie podany do wiadomości wszystkich mieszkańców naszego osiedla.

Informacja skierowana jest do mieszkańców osiedla należącego do Spółdzielni Mieszkaniowej Jedność w Piasecznie. Wiadomość pochodzi z tablic informacyjnych mieszkańców.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje25 maja 2007, 00:00,

Wycieczka do Kampinosu z Klubem Rowerowym Beżowiak


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Klub Rowerowy Beżowiak z Góry Kalwarii ma przyjemność zaprosić na wycieczkę rowerową do Kampinosu. Osoby zainteresowane wycieczką zbierają się w najbliższą sobotę 26 maja 2007 roku, o godzinie 11:30 pod Ratuszem Miejskim w Górze Kalwarii. Organizatorzy wycieczki rowerowej proszą o obowiązkowe kaski na głowę, światła oraz zapasowe dętki. Nieletni powinni zaopatrzyć się w pisemną zgodę rodziców na udział w wycieczce. ¬ródło informacji: gorakalwaria.net

Przypominam, że w najbliższą sobotę w Piasecznie odbywa się Maraton rowerowy Mazovia MTB Maraton. Ci, co nie lubią rowerowych maratonów, to na pewno znakomita okazją na wycieczkę rowerową w innym stylu, będzie wycieczka do Kampinosu z Klubem Rowerowym Beżowiak. Zapraszamy
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie