Informacje1 czerwca 2014, 11:11,

Spływ kajakowy Jeziorką w Dzień Dziecka


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Dobrym pomysłem na atrakcyjną wycieczkę na Dzień Dziecka może być spływ kajakowy Jeziorką. Aktywne Chwile ze Złotokłosu organizują 1 czerwca 2014 roku spływ dla załóg z dziećmi. Warto wykorzystać okazję i pokazać swojemu dziecku dziką przyrodę, ofiarowując mu w prezencie czas i przygodę w kajaku. Organizatorzy szczególnie zapraszają załogi w składzie ojciec i dziecko - bez względu na wiek. Zgłoszenia należy kierować na adres: biuro@aktywnechwile.pl Trasa spływu: Łoś - Leśniczówka Bogatki. Start imprezy godz.: 10.30. Czas płynięcia: od 2 do 4 godzin, w zależności od kondycji płynących. Trudność: 2 w skali do 5. Cena: 40 pln (opłata tylko za Tatę). Szczegółowe informacje: www.aktywnechwile.pl
 

DZIEŃ DZIECKA NA JEZIORCE - ZAPROSZENIE NA SPŁYW
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 czerwca 2014, 18:00,

Magda Bębenek - Polka potrafi Życie zaczyna się po 40-tce - spotkanie autorskie w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Polka potrafi. Życie zaczyna się po 40-tce! - premiera książki Magdy Bębenek - spotkanie organizowane przez Stowarzyszenie Polka Potrafi.pl oraz Dom Kultury w Piasecznie. Stowarzyszenie Polka Potrafi.pl serdecznie zaprasza na niezwykle inspirujące spotkanie autorskie z Magdą Bębenek, który odbędzie się w najbliższą środę, 4 czerwca 2014 roku, o godzinie 18.00 w Centrum Kultury w Piasecznie, Plac Piłsudskiego 9.
 

MAGDA BĘBENEK - POLKA POTRAFI ŻYCIE ZACZYNA SIĘ PO 40-TCE - SPOTKANIE AUTORSKIE W PIASECZNIE

Z tym większą przyjemnością, że bohaterkami książki tym razem są … także mieszkanki powiatu piaseczyńskiego! Jest to kolejna wizyta Magdy w Piasecznie. Spotkanie w listopadzie ub. zainicjowało rozpoczęcia działalności Stowarzyszenia Polka Potrafi.pl w Piasecznie oraz zainspirowało wiele kobiet do zmiany sposobu postrzegania i przejęcia kontroli nad własnym życiem. To spotkanie odmieni Twoje życie!

Magda Bębenek to pisarka, podróżniczka, reportażystka i bloggerka, która chce inspirować kobiety i potrafi to robić jak nikt inny! Podczas swoich podróży i rozmów z ludźmi zrozumiała, że dla człowieka najlepszym źródłem inspiracji jest drugi człowiek. Dlatego bohaterki jej najnowszej książki są kreatywne, mądre, odważne, a przy tym podobne do każdej z nas. Czytając ich historie myślimy „Ja też mogę zmienić swoje życie! Chcę być jak one!”.

„Życie zaczyna się po 40-tce” to już druga książka z serii „Polka Potrafi”. Pierwsza, „Zostań bohaterką własnego życia”, zwierała trzynaście historii młodych kobiet, które „dają kopa do działania i wskazówki, którędy do celu”. W najnowszej czytamy historie kobiet dojrzałych czterdziesto-, pięćdziesięcio- i sześćdziesięcioletnich, ale nie mniej zdeterminowanych! To informatyczki, psycholożki, sprzedawczynie, nauczycielki, właścicielki własnych biznesów, które udowadniają, że każdy czas jest dobry na zmianę, jeśli tylko chcemy jej w swoim życiu dokonać. Dla nich wiek nie jest ograniczeniem, a wręcz przeciwnie - daje im dodatkową motywację!

„Czy ja naprawdę mogę się jeszcze nauczyć nowego języka? Naprawdę mogę zacząć własny biznes? Czy jeszcze się kiedykolwiek zakocham? Czy jeszcze mogę wziąć rozwód? Sprzedać dom? Czy mam w sobie wystarczająco dużo siły do tego, żeby wprowadzić zmiany, których chcę w moim życiu?” - jeżeli zadajesz sobie podobne pytania, na naszym spotkaniu uzyskasz na nie odpowiedź.

Przyjdź i poznaj bohaterki książki „Życie zaczyna się po 40-tce” - kobiety zwyczajne, a zarazem niezwykłe. Sprawdź, co mają do powiedzenia i w czym mogą zainspirować właśnie Ciebie! Zapraszamy Spotkanie autorskie: Magda Bębenek „Polka potrafi. Życie zaczyna się po 40-tce” 4 czerwca, środa, godzina 18.00-21.00 Sala widowiskowa Dom Kultury, Piaseczno ul. Kościuszki 46.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie