Informacje10 marca 2019, 16:00,

Spektakl Żona do adopcji w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


10 marca 2019 roku o godz. 17.00 zapraszamy na spektakl "Żona do adopcji" w wykonaniu Teatru Old Timers Garage. Reżyseria - Jakub Ehrlich. Muzyka - Szymon Suchoń. Scenografia - Adam Grządziel. Kostiumy - Ewa Kowalewska. W zabawnej komedii wystąpią Olga Borys, Marek Pituch, Jakub Wons. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Bilety w cenie 55 złotych do nabycia w kasie KDK oraz na stronie www.konstancinskidomkultury.pl. Serdecznie zapraszamy. 

Spektakl Żona do adopcji w Konstancinie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Uporządkowane życie Adama nagle staje na głowie. Żona wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 marca 2019, 18:00,

Spotkanie Grupy Artystycznej w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

9 marca 2019 roku o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie Grupy Artystycznej Zalesie. Miejsce: Klub Kultury w Zalesiu Górnym,  przy ul. Białej Brzozy 3. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy. 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie