Informacje30 stycznia 2018, 19:00,

Spektakl Zła Matka w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


30 stycznia 2018 roku o godz. 20:00 w ramach teatralnego wtorku, będzie można obejrzeć spektakl pt.: Zła Matka. Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp: 20 PLN. Bilety dostępne na biletyna.pl oraz w kasie Domu Kultury.

SPEKTAKL ZŁA MATKA W PIASECZNIE

Złej Matka to spektakl o matkach, dla których macierzyństwo to nie jest szczyt marzeń. O kobietach, które nie chcą odgrywać ról, jakie im się narzuca i chcą same decydować o sobie. Chcą żeby ich głos był równie ważny jak mężczyzn. To także ironiczna opowieść o relacjach z partnerami, mężami i kochankami. Próba opisu świata kobiet w okresie macierzyństwa, oddania odczuć kobiety w czasie porodu i tuż po nim tworzy zabawną opowieść o zmaganiach młodych matek z nową rzeczywistością, z którą przychodzi im się zmierzyć. Reżyseria - Karolina Porcari, Tekst - Krzysztof Szekalski, Obsada - Małgorzata Bogdańska, Karolina Porcari, Choreografia - Izabela Chlewińska, Jest to debiut reżyserski Karoliny Porcari.Karolina jest polsko-włoską aktorką, scenarzystką i reżyserką. Wychowała się na południu Włoch, ukończyła Krakowską Szkołę Teatralną im. L. Solskiego i od piętnastu lat mieszka głównie w Warszawie. Zadebiutowała we włoskim filmie "Come l'ombra" w reż. Marina Spada (premiera odbyła się na Festiwalu Filmowym w Wenecji i film objeździł wiele prestiżowych festiwali na świecie). Od lat gra w Polsce i w Europie: zagrała m.in. w filmach "Róża" W. Smarzowskiego, "Meine Bruder Robert" Philipa Groeninga, "Ojciec" A. Urbańskiego, "Segreti e sorelle" F.Jost. Niebawem odbędzie się premiera amerykańskiego filmu z jej udziałem "Music, War and Love" w reż. Marthy Coolidge ("Sex in the city", "Face of an Angel"). www.karolinaporcari.com W tym roku zadebiutowała również jako reżyserka. W Teatrze TrzyRzecze w Warszawie wyreżyserowała spektakl "Zła matka/La cattiva madre", który cieszy się wielkim powodzeniem w Polsce i niebawem będzie pokazywany również we Włoszech. Jesteśmy wstępnie zaproszeni do Teatru w Crema i w następnym sezonie do Teatri di Puglia. Spektakl powstał m.in. dzięki wsparciu Instytutu Włoskiej kultury w Warszawie i Zaiksie.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje31 stycznia 2018, 17:00,

Uczucia i emocje - jak pomóc sobie i dziecku? - wartościowe spotkanie dla rodziców w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

31 stycznia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się wartościowe spotkanie dla rodziców w Piasecznie nt.: Uczucia i emocje - jak pomóc sobie i dziecku? Miejsce: Biblioteka w Józefosławiu, ul. Urocza 14. Wstęp wolny!

UCZUCIA I EMOCJE - JAK POMÓC SOBIE I DZIECKU? - WARTOŚCIOWE SPOTKANIE DLA RODZICÓW W PIASECZNIE

Złościsz się? Jesteś bezradny, kiedy dziecko się smuci? Irytujesz się? Bezsilność odbiera ci energię? Przyjdź, dowiedz się więcej, co robić i posłuchaj, jak inni sobie z tym (nie)radzą! Spotkanie poprowadzi Anna Czuba – Trener Umiejętności Wychowawczych, mama, która stale uczy się jak bezwarunkowo kochać i mądrze wymagać www.inspiratornia.edu.pl

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie