Informacje18 sierpnia 2013, 00:00,

Spektakl Zatopiona Wioska w Konstancinie

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna i Teatr Baza zapraszają dzieci i dorosłych do Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie, na plenerowy spektakl dla dzieci z cyklu: PARK JAK Z BAJKI. W najbliższą niedzielę 18 sierpnia 2013 roku o godz. 16.00 zostanie przedstawiony spektakl ZATOPIONA WIOSKA. Wstęp wolny. Przedstawienie jest realizowane dzięki współfinansowaniu ze środków Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna.

Spektakl Zatopiona Wioska w Konstancinie

Bajka Zatopiona Wioska - do wsi powraca z wojny dobry gospodarz, Jaksa. Okazuje się, że w jego domu mieszka już ktoś inny. Sąsiedzi, którym kiedyś pomagał, teraz nie poznają go i zatrzaskują przed nim drzwi. Los sprawia jednak, że niewdzięcznych sąsiadów dosięga sprawiedliwość, a wierną żonę Jaksy – nagroda. Na miejscu zatopionej wsi powstaje jezioro. Adaptacja klasycznej polskiej legendy, wzbogacona o tradycyjne pieśni z towarzyszeniem instrumentów. Scenariusz: Grzegorz Ryczywolski. Reżyseria: Tomasz Zadróżny. Występują: Maciej Dmochowski, Monika Szymczyk, Tomasz Taranta. Czas trwania spektaklu: 30 minut.

autor/źródło: Grzegorz Ryczywolski

Informacje18 sierpnia 2013, 00:00,

Dub vs. Dubstep w Piasecznie - Hivibe Soundsystem oraz Cast Away Pres. Supra

Lubisz mocne, basowe, elektroniczne brzmienia z pogranicza dubstepu, deep, trap i reggae? Zapraszamy na Dub vs. Dubstep, imprezę na której zagra Hivibe Soundsystem oraz Cast Away Pres. Supra! Impreza odbędzie się we wtorek 20 sierpnia 2013 roku o godz. 20:00 w Barze Mykwa w Piasecznie. Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Wstęp bezpłatny! Zapraszamy do Mykwy.

Dub vs. Dubstep w Piasecznie - Hivibe Soundsystem oraz Cast Away Pres. Supra

Usłyszycie najbardziej pokręcone elektroniczne kawałki, którego wspólnym mianownikiem będzie mocny bass. Wszystko zaczyna kręcić się wokół dubstepu rozciągając się także na takie obszary muzyczne jak: dub, reggae, trap i deep. Taką mieszankę wybuchową zaproponuje Wam Hivibe Soundsystem – swego czasu producent oraz dj reprezentujący warszawską scenę muzyki reggae, dub i dubstep oraz Cast Away Pres. Supra znakomity i uznany przez europejską scenę producent muzyczny i dj!

Hivibe Soundsystem to niezależny dj, którego fascynacje muzyczne ukierunkowane są w przestrzenne muzyczne klimaty, dlatego pozostaje wierny pochodnym reggae: dub czy dubstep. Hivibe grywał w wielu warszawskich klubach tj.: CDQ, Piekarnia, Jadłodajnia Filozoficzna, Radio Luksemburg (rezydent), Sen Pszczoły, Klinika, Kotły, Babilon, Miasto Gadających Głów (rezydent), Lorelei, Trzy Kolory, Steel Rose i wielu innych. Marzy o zbudowaniu własnego, potężnego soundsystemu. Prace chałupnicze w tym temacie zostały już przez niego zapoczątkowane.

Cast Away Pres. Supra to Dj z Waszych okolic, którego produkcję rozbrzmiewają w całej Europie! Wspierane były przez takie sławy jak: Dash Berlin, Gabriel Batz, Jaytech, Martin Roth, Matt Darey, LTN, The Blizzard, Mark Pledger,The Flyers & Mike Sonar. Jego produkcje są wydawane przez uznane w środowisku muzyki Trance labele, takie jak LW Recordings, Inov8 Recordings czy Alter Ego Music. Do 2011 prowadził swoją własną wytwórnię Terminal Music, wraz z dwoma przyjaciółmi, tj. - Controlwerk (Kuba Heliński) oraz Reiklavik (Bartek Szczurek). Cast Away znany jest z festiwalu Housepital organizowanego przez Martina Rose, na którym występuję od wielu edycji.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno