Informacje18 sierpnia 2013, 00:00,

Spektakl Zatopiona Wioska w Konstancinie

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna i Teatr Baza zapraszają dzieci i dorosłych do Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie, na plenerowy spektakl dla dzieci z cyklu: PARK JAK Z BAJKI. W najbliższą niedzielę 18 sierpnia 2013 roku o godz. 16.00 zostanie przedstawiony spektakl ZATOPIONA WIOSKA. Wstęp wolny. Przedstawienie jest realizowane dzięki współfinansowaniu ze środków Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna.

Spektakl Zatopiona Wioska w Konstancinie

Bajka Zatopiona Wioska - do wsi powraca z wojny dobry gospodarz, Jaksa. Okazuje się, że w jego domu mieszka już ktoś inny. Sąsiedzi, którym kiedyś pomagał, teraz nie poznają go i zatrzaskują przed nim drzwi. Los sprawia jednak, że niewdzięcznych sąsiadów dosięga sprawiedliwość, a wierną żonę Jaksy – nagroda. Na miejscu zatopionej wsi powstaje jezioro. Adaptacja klasycznej polskiej legendy, wzbogacona o tradycyjne pieśni z towarzyszeniem instrumentów. Scenariusz: Grzegorz Ryczywolski. Reżyseria: Tomasz Zadróżny. Występują: Maciej Dmochowski, Monika Szymczyk, Tomasz Taranta. Czas trwania spektaklu: 30 minut.

autor/źródło: Grzegorz Ryczywolski

Informacje16 sierpnia 2013, 00:00,

Ewa i skarb Malgadii - Park jak z bajki Piaseczno

Teatr Baza zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na letni spektakl plenerowy do Parku Miejskiego przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie. W najbliższą sobotę 17 sierpnia 2013 roku o godz. 16:00, dzieci będą mogły obejrzeć spektakl pt.: Ewa i skarb Malgadii. Wstęp wolny. Zapraszamy na letni spektakl plenerowy w piaseczyńskim Parku.

PARK JAK Z BAJKI PIASECZNO

EWA I SKARB MALGADII Ewa jest fanką gry komputerowej o nazwie "Skarb Malgadii", w której główną nagrodą jest sakiewka złotych monet. Całe dnie spędza przed ekranem monitora. Kiedy w mieszkaniu Ewy wysiada prąd, dziewczynka za namową taty wyrusza do pobliskiego parku. Spotyka tam szereg barwnych postaci: starą karmicielkę kaczek, milionera i zbieracza złomu. Dzięki nim docenia piękno przyrody, uczy się wyobraźni i samodzielności. Śladem Ewy podążają rodzice, dla których wizyta w parku jest powrotem do beztroskich czasów młodości. Cała trójka bohaterów odnajduje skarb, choć niezupełnie taki, jakiego szukali. Scenariusz: Grzegorz Ryczywolski. Reżyseria: Tomasz Zadróżny. Występują: Dawid Kwidziński, Anna Szewczyk, Monika Szymczyk. Czas trwania spektaklu: 50 minut.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno