Informacje2 grudnia 2017, 18:00,

SPEKTAKL WYBUCH w Konstancinie Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


2 grudnia 2017 roku o godz. 19.00 odbędzie się Spektakl grupy teatralnej Konstancińskiego Domu Kultury AD REM w reżyserii Ewy Cielesz. Przejmujące studium charakterów i reakcji ludzi w obliczu tragedii, jaką jest eksplozja na peronie dworca kolejowego. Uwięzieni podróżni nie mają możliwości wydostania się z zasypanego podziemia. Nadzieja na pomoc z zewnątrz, próba zorganizowania się w ekstremalnych warunkach, wreszcie zaskakująca wiadomość dają obraz zachowań ludzkich w niecodziennej sytuacji. Interesujące postaci, świetna gra aktorów, wciągająca i zaskakująca fabuła to wybuchowa mieszanka, które gwarantuje teatralne emocje na najwyższym poziomie. Obsada: Anna Janczak, Marcin Janczak, Katarzyna Sosnowska, Paweł Pocztarski, Szymo Śliwiński, Wioleta Kogut, Robert Kogut, Michał Kędryna, Katarzyna Łokieć, Rafał Łukaszewicz, Anna Cielasz.

SPEKTAKL WYBUCH W KONSTANCINIE JEZIORNIE

Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Cena biletu 10 zł. Serdecznie zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 listopada 2017, 16:30,

IX Jesienny Przegląd Rodzin Muzykujących w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Stowarzyszenie Gama oraz Proboszcz parafii św. Anny w Piasecznie zapraszają rodziny muzykujące oraz wszystkich miłośników muzykowania na koncert z okazji 15-lecia warsztatów muzycznych i 10-lecia Stowarzyszenia, a także IX Jesienny Przegląd Rodzin Muzykujących w dniu 25 listopada 2017 r. o godz.16.30 Pokażcie się szerszemu gronu!

JESIENNY PRZEGLĄD RODZIN MUZYKUJĄCYCH

Tegoroczna impreza jest szczególna, ponieważ w tym roku obchodzimy 10-lecie istnienia Stowarzyszenia Gama oraz 15-lecie organizowanych przy Parafii św. Anny w Piasecznie – warsztatów muzycznych. Dlatego zapraszamy na uroczysty koncert. Nasz pomysł może być zrealizowany dzięki gościnności księdza Proboszcza parafii św. Anny w Piasecznie –gospodarza imprezy.

Najważniejsze informacje i regulamin:
1. Zgłoszenia prosimy nadsyłać pocztą elektroniczną pod adresem: emibia@o2.pl W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: 607657732 (w godz.15-21) Ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń - 24 listopada 2017r. do godz. 22.00 (karta zgłoszeniowa).
2. Istnieje możliwość udziału w próbie przed festiwalem, po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem.
3. Przegląd odbędzie się w auli niebieskiej w Domu Parafialnym przy parafii św. Anny w Piasecznie w dniu 25 listopada 2017r.
4. Przy doborze repertuaru (2 utwory) prosimy wziąć pod uwagę miejsce przeglądu – nie oznacza to jednak, że repertuar musi nawiązywać do treści religijnych.
5. Prezentacja rodzinna nie może przekraczać 10 min.
6. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo ustalenia kolejności występów.
7. Osoby występujące jako „rodzina muzykująca” (co najmniej w duecie) powinny być ze sobą spokrewnione – niekoniecznie musi to być najbliższa rodzina. Zachęcamy do prezentacji wielopokoleniowych.
8. W zgłoszeniu prosimy o krótką charakterystykę zespołu (liczba osób, skład instrumentalny, historia wspólnego muzykowania, osiągnięcia itp.).
9. Prosimy również podać niezbędne informacje techniczne – rodzaj instrumentów, oczekiwania co do nagłośnienia, itp. Utwory mogą być wykonywane a cappella, z własnym akompaniamentem lub podkładem muzycznym nagranym na CD.
10. Koszty przejazdu i ubezpieczenia pokrywają uczestnicy.
11. Organizator zastrzega sobie prawo do filmowania i fotografowania prezentacji, a powstały materiał będzie własnością organizatora.
12. Przegląd „Jesienne muzykowanie rodzinne” nie ma charakteru konkursu, wszyscy uczestnicy zostaną uhonorowani pamiątkowym dyplomem i upominkiem.
13.Uwaga! Z okazji jubileuszu naszej organizacji formuła koncertu została rozszerzona – zapraszamy również zespoły niespokrewnione i solistów.

Jesienny Przegląd Rodzin Muzykujących program imprezy:
15.00-16.30 - rejestracja uczestników, próby
16.30-16.45 - otwarcie imprezy, powitanie zaproszonych gości, nauczycieli, absolwentów
16.45-18.00 - prezentacje rodzinne, koncert zaproszonych gości
18.00-18.30 - wręczenie dyplomów oraz poczęstunek

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie