Informacje9 lutego 2019, 18:00,

Spektakl Supermenka w Konstancinie -Jeziornej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


9 lutego 2019 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spektakl "Supermenka" - opowieść o kilku latach życia współczesnej kobiety. Wykształconej, inteligentnej, błyskotliwej i pracowitej. Matki, żony, córki, pracownika, pracodawcy, kobiety szczęśliwej i nieszczęśliwej, zakochanej i samotnej, spełnionej i zdesperowanej. 90 minut na pokazanie takiego bogactwa doświadczeń, to bardzo mało. Chyba, że na scenie widzimy znakomitą aktorkę Jowitę Budnik. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Bilety w cenie 40 zł. Kup bilet oraz w kasie w KDK wtorek – piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy , 2 godziny przed wydarzeniem. Zniżki obowiązują wyłącznie przy zakupie biletów w kasie KDK, za okazaniem odpowiednich dokumentów ( Karta Dużej Rodziny Karta Mieszkańca Dla Seniorów 15%). Serdecznie zapraszamy.

Spektakl Supermenka w Konstancinie -Jeziornej

W Supermence jak w życiu, dramat miesza się z komedią, ironia z życzliwością, filozofia z banałem, a śmiech następuje po łzach i wściekłości. Desperackie próby bohaterki, aby poradzić sobie na niebezpiecznych zakrętach życia, wzbudzają z jednej strony wielki podziw, a z drugiej wywołuje salwy śmiechu. Możemy obserwować Jowitę Budnik w przejmujących monologach, finezyjnych, zabawnych dialogach, próbie tańca erotycznego, w czasie przetykania kolanka pod zlewem i w niezwykle bogatym repertuarze wokalnym.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje10 lutego 2019, 15:00,

Tata bez krawata - spektakl dla dzieci w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10 lutego 2019 roku o godz. 16.00 zapraszamy na spektakl "Tata bez krawata". Spektakl przeznaczony jest zarówno dla dzieci (5-10 lat), jak i dla rodziców oraz opiekunów. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Bilety w cenie 15 zł. dla dzieci i 20 zł. dla dorosłych. Kup bilet oraz w kasie kasa w KDK wtorek – piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy, 2 godziny przed wydarzeniem. Zniżki obowiązują wyłącznie przy zakupie biletów w kasie KDK, za okazaniem odpowiednich dokumentów (Karta Dużej Rodziny, Karta Mieszkańca, Dla Seniorów 15%). Serdecznie zapraszamy.

Tata bez krawata - spektakl dla dzieci w Konstancinie

Spektakl dla dzieci Tata bez krawata autorstwa Anny Gil i Ewy Gorzelak. W rolach głównych wystąpią Ewa Gorzelak i Zbigniew Dziduch. Spektakl w dowcipny sposób porusza ważne społeczne problemy, gwarantując świetną zabawę zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Nie pouczając, uświadamia. Jest to opowieść wychodząca naprzeciw zabieganiu dorosłych, którzy pochłonięci ważnymi sprawami i pracą, nie dostrzegają prostoty dziecięcych pragnień! Dzieciom zazwyczaj brakuje bowiem czasu spędzanego wspólnie z rodzicami.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie