Informacje11 kwietnia 2015, 20:00,

Spektakl Słowik w wykonaniu aktorów z Centrum Kultury Piaseczno

Serdecznie zapraszamy na spektakl Słowik, który odbędzie się w Okęckiej Sali Widowiskowej, ul. 1 Sierpnia 36A. W reżyserowanym przez Ewę Kłujszo przedstawieniu biorą udział aktorzy związani z teatrami działającymi w Centrum Kultury w Piasecznie. Wstęp wolny.

Spektakl Słowik w wykonaniu aktorów z Centrum Kultury Piaseczno

Obsada: CESARZ: STANISŁAW MAŁKOWSKI MARSZAŁEK: KAMIL SKROŃSKI POMYWACZKA: ANNA MATUSZEWSKA SŁOWIK: EWA STRZESZEWSKA SŁOWIK MECHANICZNY: ANNA URBAŃCZYK ŚMIERĆ: ADRIANNA ROMANOWSKA oraz Teatry: ŁUPS!, CHACHAHIHIHEHE, PATATAJ z CENTRUM KULTURY w PIASECZNIE ZGRAJKA I ZGRAJA Z WIOLINOWEJ z DOMU SZTUKI w WARSZAWIE

scenariusz i reżyseria: Ewa Kłujszo choreografia: Magdalena Fejdasz, Robert Wasiewicz przygotowanie wokalne: Agnieszka Juścikowska kostiumy, scenografia: Iwona Hintertan charakteryzacja: Marzena Kijak oprawa muzyczna: Ziemowit Kłujszo.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11039
Informacje11 kwietnia 2015, 19:00,

Niech zstąpi Duch Twój - koncert papieski w Tarczynie

11 kwietnia 2015 roku o godz. 19.00 zapraszamy na koncert papieski pn.: Niech zstąpi Duch Twój. Miejsce: Sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury, ul. J. Stępkowskiego 17. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert papieski w Tarczynie!

Niech zstąpi Duch Twój - koncert papieski w Tarczynie

Wykonawcy: Zespół jazzowy „Nic Innego” Maciej Zych – saksofon Rafał Gańko – trąbka Jan Jędrzejczyk – fortepian Jakub Bruszewski – gitara basowa Marcin Adamski – perkusja Chór Miasta Tarczyna Jan Zakrzewski – opieka wokalna Jarosław Praszczałek – dyrygent Występy instrumentalne: Sebastian Bierdziński – fortepian Jan Sosin – fortepian oraz gościnnie: Paulina Małgorzata Garlińska – gitara

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=19&t=8351