Informacje19 maja 2013, 00:00,

Spektakl Ratuj się, kto rodzi - Wtorek Teatralny

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Wtorek Teatralny, podczas którego zaprezentowany zostanie spektakl pt. RATUJ SIę, KTO RODZI, w wykonaniu aktorów z Teatru Old Timers Garage. Teatralny wtorek odbędzie się 21 maja 2013 roku, o godzinie 20.00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp kosztuje 15 zł. Bilety do nabycia w kasach Centrum Kultury. Zapraszamy na Wtorek Teatralny do Piaseczna.

RATUJ SIę, KTO RODZI

Głównymi bohaterami sztuki są Andy i Roger. Andy to mężczyzna, jeszcze dosyć młody, mający za sobą hulanki i swawole, a przed sobą odpowiedzialność przez duże „O”. Wszystko za sprawą przyszłego potomka. I niby wszystko powinno być dobrze, gdyby nie jego najserdeczniejszy przyjaciel, Roger. Roger to penis. Błyskotliwy, inteligentny, śmiały, o wielu twarzach wystawiający swojego właściciela na wiele prób. Andy prowadzi rozmowy ze swoim spersonifikowanym przyjacielem. Wspólnie szukają sposobu, jak poradzić sobie z osamotnieniem, humorami ciężarnej żony i czekającym go ojcostwem.

Spektakl Ratuj się, kto rodzi - Wtorek Teatralny

Poczynania obu bohaterów to podszyta czarnym humorem komedia, na dnie której kryje się prawda związana z obawami i lekami człowieka mającego sprostać arcyważnemu zadaniu jakim jest ojcostwo. Zabawne dialogi, komiczne sytuacje, błyskotliwe komentarze do spraw damsko-męskich, a do tego fenomenalna wiwisekcja męskiej natury i postrzegania świata przez pryzmat… Rogera. To wszystko sprawia, że ta oryginalna sztuka jest inteligentną rozrywką z drugim dnem. Ucieszy i rozbawi zarówno prawdziwych macho, jak i ortodoksyjne feministki. Zapraszamy na spektakl Ratuj się, kto rodzi do Piaseczna.

Trailer spektaklu "RATUJ SIę KTO RODZI" Teatr Old Timers Garage
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje20 maja 2013, 00:00,

Obchody 250. rocznicy urodzin księcia Józefa Poniatowskiego w Fundacji Nadzieja Piaseczno

24 maja 2013 roku o godzinie 11.00 w siedzibie Fundacji Nadzieja w Piasecznie przy ul Kościuszki 36 odbędzie się uroczystość poświęcona 250. rocznicy urodzin księcia Józefa Poniatowskiego pt. "Bóg powierzył mi honor Polaków, Bogu tylko go oddam". W programie artystycznym wystąpi młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Piasecznie. Patronat nad uroczystością objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis.

KSI¡żę JÓZEF PONIATOWSKI

Harmonogram spotkania: