Informacje12 marca 2018, 17:00,

Spektakl Mój Azyl w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


12 marca 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się spektakl grupy teatralnej Cha Cha Hi Hi He He pt. Mój Azyl w Piasecznie. Scenariusz oraz reżyseria spekatklu Ewa Kłujszo. Muzyka - Tomasz Kłujszo. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Wstęp wolny. Zapraszamy.

SPEKTAKL MÓJ AZYL W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 marca 2018, 19:30,

Grzegorz Turnau w Górze Kalwarii - Wieczór Sowich Piosenek


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

9 marca 2018 roku o godz. 20.30 w Górze Kalwarii wystąpi Grzegorz Turnau, który zagra koncert pt.: Wieczór Sowich Piosenek. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, Białka 9, Góra Kalwaria. Bilety w przedsprzedaży 80 zł (w dniu koncertu 90 zł) dostępne w kasie Ośrodka.

GRZEGORZ TURNAU W GÓRZE KALWARII - WIECZÓR SOWICH PIOSENEK

WIECZÓR SOWICH PIOSENEK to dwoista propozycja. Po pierwsze - spotkanie dwóch kolegów - Grzegorza Turnaua i Jacka Królika, z których jeden nie umie grać na gitarze, a drugi na fortepianie. Po drugie - wieczór składa się z piosenek "sowich" (co sugeruje mądrość, ale i drapieżność), a więc nie tylko "swoich" (zamiana dwóch liter otwiera pole do wielu cytatów). W programie są więc utwory z tekstami w co najmniej dwóch językach, niektóre dwa razy bardziej znane od innych. Po trzecie - obaj panowie dwoją się (a nawet troją), by zatuszować brak innych instrumentów, i to przez blisko dwie godziny. Na widowni mile widziane są pary (wiele wątków erotycznych), zaś widzowie indywidualni mogą czuć się podwójnie zaproszeni. "Wieczór Sowich Piosenek" Grzegorz Turnau - śpiew, fortepian Jacek Królik - gitara W programie, poza utworami z repertuaru Grzegorza Turnaua, piosenki m.in. Billy Joela, Marka Grechuty, Johna Lennona i Starszych Panów. Czas trwania ok. 80 minut.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie