Informacje25 lutego 2010, 00:00,

Spektakl Magiczny Miód - Bajkowa Niedziela Konstancin

Teatr Lalek Igraszka serdecznie zaprasza mieszkańców, na przedstawienie dla dzieci MAGICZNY MIÓD, które odbędzie się w najbliższą niedzielę 28 lutego 2010 roku o godz. 16.00. Miejsce: KDK, ul. Jaworskiego 18. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w Konstancińskim Domu Kultury. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Konstancina.

TEATR LALEK IGRASZKA SPEKTAKL MAGICZNY MIÓD

Teatr Lalek IGRASZKA powstał w czerwcu 2009 roku. To teatr objazdowy, grający swoje przedstawienia wszędzie tam, dokąd zostanie zaproszony. Tworzą go trzy młode osoby (Paweł KO£ODZIEJSKI, Ewa ŚMIECH, Jacek WOLSZCZAK), dla których udział w spektaklach dla dzieci to pasja połączona z doświadczeniem. Więcej informacji o teatrze, możecie przeczytać na stronie internetowej: www.teatrigraszka.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje25 lutego 2010, 00:00,

Podsumowanie charytatywnego koncertu dla Sebastiana

W dniu 20 lutego 2010 roku, w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Piasecznie, odbył się koncert charytatywny dla Sebastiana. Wystąpiły trzy zespoły – piaseczyński Slajd oraz Zła Obsesja i Bramafan – zespoły z Warszawy. Koncert był bardzo udany. Zespoły – wszystkie – grały naprawdę bardzo fajnie. Impreza była dobrze nagłośniona, sprzedaliśmy 166 biletów, a to w myśl piaseczyńskich standardów jest sukcesem. Z samych biletów zebraliśmy 1328 złotych – kwota ta trafiła już na konto Fundacji, jako że Ośrodek Kultury przekazał na rzecz Sebastiana cały dochód z imprezy. Dodatkowo do puszek trafiło 871,38 zł.

Zespół Zła Obsesja przekazał na rzecz Fundacji swoją najnowszą płytę "Rock the City". Płyta została wystawiona na aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=935487604 Dochód z aukcji również wesprze Sebastiana.

Fundacja CMP-Czy Mogę Pomóc kieruje podziękowania do Ośrodka Kultury, zwłaszcza do Pani Katarzyny Hernik, za profesjonalną organizację oraz życzliwe zaangażowanie we wspólne działanie. Dziękujemy również wszystkim szkołom i sklepom, między innymi Auchan i Delikatesom Alma, za umożliwienie rozwieszenia plakatów. Ogromne podziękowania także, a może przede wszystkim, dla Zespołów, które zgodziły się zagrać dla Sebastiana i zrobiły to w wielkim stylu. Dziękujemy za wsparcie medialne iTV Piaseczno, Radio Flash, serwisowi www.powiat-piaseczynski.info oraz Kurierowi Południowemu.

Jeżeli chcesz móc Sebastianowi i wesprzeć go w inny sposób prosimy wejść na stronę Fundacji, aby dowiedzieć się o szczegóły.
autor/źródło: Fundacja CMP Czy Mogę Pomóc? - www.czymogepomoc.pl
Tematy: