Informacje22 kwietnia 2017, 17:00,

Spektakl Lifting w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


22 kwietnia 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy do Konstancina na spektakl pt. "Lifting" Alice Burt z wyjątkowymi tekstami piosenek Ewy Zelenay i muzyką Piotra Goli. Monodram przedstawia historię kobiety, która stanęła na życiowym zakręcie. Jej życie osobiste, jak i zawodowe legło w gruzach. Jednak główna bohaterka stawia czoło przeciwnościom i z poczuciem humoru i optymizmem stara się odbudować swoje życie... W roli głównej wystąpi Jolanta Żółkowska.

SPEKTAKL LIFTING W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Spektakl odbędzie się  w KDK przy ulicy Mostowej 15 (Hugonówka) w  Konstancinie-Jeziornie.
Cena biletu: 30 zł. 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje22 kwietnia 2017, 17:00,

Koncert zespołu Salvator Elvis w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

22 kwietnia 2017 roku o godz. 19.00 w Domu Kultury w Piasecznie rozpocznie się koncert zespołu Salvator Elvis, który będzie promował swoją najnowszą płytę "Beautiful Place". Muzycy określają sami siebie w zabawny sposób - Salvator to lokalna grupa mentalnych tetryków grająca ponurą muzykę z pogranicza. Jeden łysy, pozostali w trakcie. Brzmią jak horyzontalny lennong z pogłosem. Na co dzień ukrywają się w piwnicy, a przy pogodzie spacerują z lustrem pod pachą. 
Na scenie zobaczymy grupę w składzie: Elvis (gitara i wokal), Stroszek (gitara). Myetek (bas), Krwawy Orzeł (perkusja) i Katie V (maskotka zespołu). Gościnnie pojawi się także Jakub Bruszewski.

KONCERT ZESPOŁU SALVATOR ELVIS - BEAUTIFUL PLACE W PIASECZNIE

Wstęp wolny.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie