Informacje7 listopada 2013, 00:00,

Spektakl Księżniczka na ziarnku grochu - Bajkowa Niedziela dla dzieci w Gassach

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na spektakl pt. Księżniczka na ziarnku grochu, w wykonaniu teatru Wariacja, który będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę 10 listopada 2013 roku o godz. 16.00 w OSP w Gassach. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na Bajkową Niedzielę dla dzieci w Gassach.

Spektakl Księżniczka na ziarnku grochu - Bajkowa Niedziela dla dzieci w Gassach

Księżniczka na ziarnku grochu to bajka o kapryśnych książątkach. Książę nie mógł się zdecydować, którą księżniczkę wybrać, przez co wpędza Króla i Królową w poważne kłopoty. Zaś Księżniczka, która pojawiła się z nikąd, była niezwykle wymagająca i kapryśna. I to właśnie, te duże wymagania, tak dwoje książąt do siebie zbliżyło. W spektaklu usłyszymy muzykę G.F. Haendla, która swym niezwykłym urokiem złagodzi przygody Księżniczki i Księcia.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje7 listopada 2013, 00:00,

Co w brzuchu piszczy, czyli... ratunku dzidziuś - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Centrum Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli zaprasza na spektakl pod tytułem: CO W BRZUCHU PISZCZY, CZYLI... RATUNKU DZIDZIUŚ, w wykonaniu Teatru KUFFER. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 10 listopada 2013 roku, o godzinie 14.30 oraz 16.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych (dzieci), 5 złotych (dorośli). Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14.00 w kasie Centrum Kultury. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę.

Wyprawa po skarb w wykonaniu Teatru Bajubajki - Bajkowa Niedziela Piaseczno

CO W BRZUCHU PISZCZY, CZYLI... RATUNKU DZIDZIUŚ Był sobie raz mały domek. Jak w serialu oczywiście. Mały domek, no i komin, pewnie taki widzieliście… Zwariowane przygody i ważny problem pojawienia się w domu rodzeństwa. To spektakl familijny w barwny sposób dotykający ważnych problemów akceptacji i tolerancji. Historia dla małych i dużych. Jest złośliwy kocur i myszka, która ratuje Kubusia z opresji, kominiarz i pomocnik kominiarza. I jest dzidziuś, który sprawia, że rodzice nie mogą nadążyć z wymianą pieluch a starszy brat – czuje się trochę samotny i opuszczony. Mądrze, ale śmiesznie kabaretowo i z morałem.

Co w brzuchu piszczy, czyli... ratunku dzidziuś - Bajkowa Niedziela Piaseczno
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno