Informacje3 kwietnia 2013, 00:00,

Spektakl Koniec Świata AD REM w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza miłośników teatru na przedstawienie komediowe pt.: KONIEC ŚWIATA, w wykonaniu grupy teatralnej AD REM. Spektakl będzie można obejrzeć w najbliższą sobotę 6 kwietnia 2013 roku o godz. 19.00, w KDK przy ul. Jaworskiego 19, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny! Zapraszamy na spektakl Koniec Świata.

SPEKTAKL KONIEC ŚWIATA AD REM W KONSTANCINIE

Spektakl KONIEC ŚWIATA: dobrą zabawę zapewnią perypetie bohaterów, ukazujące skutki spełnienia marzenia bycia kimś innym niż dotąd w przeciętnym związku małżeńskim. Scenariusz i reżyseria: Ewa Cielesz. Występują: Anna Cielesz, Wioleta Kogut, Rafał £ukaszewicz, Paweł Pocztarski, Bartosz Śliwiński. Zapraszamy na przedstawienie komediowe w wykonaniu grupy teatralnej Konstancińskiego Domu Kultury.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje29 marca 2013, 00:00,

Linia L-3 kursy wariantowe w dni świąteczne

Na wniosek Urzędu Gminy Lesznowola od dnia 31 marca 2013 roku wybrane kursy linii L-3 w dni świąteczne zostaną skierowane trasą wariantową: JASTRZęBIEC - … - Lesznowola: Słoneczna – Postępu – Krasickiego – Kielecka - Słoneczna – Mleczarska – Okulickiego - … - PKP PIASECZNO. W związku z powyższym zostają uruchomione przystanki: MA£A 01 i 02 obowiązujące jako warunkowe, NOWA 04 obowiązujący jako warunkowy.

Linia L-3
autor/źródło: ZTM Warszawa