Informacje17 marca 2018, 18:00,

Spektakl Kolacja na cztery ręce oraz aukcja dla Krzysztofa Fogla

17 marca 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na charytatywny spektakl Paula Barza pt.: Kolacja na cztery ręce, w wykonaniu Kampanii Teatralnej MAMRO. Miejsce: sala teatralna kościoła św. Huberta w Zalesiu Górnym. Bilety w cenie 20 zł do nabycia przed spektaklem.

SPEKTAKL KOLACJA NA CZTERY RĘCE ORAZ AUKCJA DLA KRZYSZTOFA FOGLA

Po spektaklu odbędzie się aukcja przedmiotów podarowanych przez Ludzi Dobrej Woli. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów oraz aukcji przeznaczony będzie na rehabilitację dla Krzysztofa Fogla - sąsiada, który w ubiegłym roku uległ wypadkowi. Krzysztof małymi kroczkami wraca do zdrowia, ale teraz jego rodzice będą potrzebowali środków na jego rehabilitację.

SPEKTAKL KOLACJA NA CZTERY RĘCE ORAZ AUKCJA DLA KRZYSZTOFA FOGLA

Informacje28 lutego 2018, 08:01,

Pomoc osobom bezdomnym na terenie powiatu piaseczyńskiego

Na terenie powiatu piaseczyńskiego pomoc osobom bezdomnym świadczą dwie organizacje pozarządowe: Stowarzyszenie Monar - Markot w Bobrowcu i Fundacja Szafirowa w Zawodnem. To w sumie 125 miejsc moclegowych (w okresie zimowym dodatkowo 20 dostawek), pomoc rzeczowa, terapeutyczna, medyczna i prawna.

POMOC OSOBOM BEZDOMNYM NA TERENIE POWIATU PIASECZYŃSKIEGO

Stowarzyszenie MONAR - Schronisko dla Osób Bezdomnych MARKOT w Bobrowcu, Bobrowiec, ul. Mazowiecka 76, tel. 22 750 16 25, 730 035 999 Liczba miejsc: 75, dodatkowo w okresie zimowym 15 dostawek Forma pomocy: nocleg, posiłki, praca socjalna, społeczność terapeutyczna, pomoc rzeczowa, pomoc w zdobyciu pracy i mieszkania.

Schronisko - Dom dla Bezdomnych fundacji "Szafirowa" Prażmów, ul. Franciszka Ryxa 9, 22 750 23 58 Liczba miejsc: 60, dodatkowo w okresie zimowym 5 dostawek Forma pomocy: schronienie, pomoc socjalna, medyczna, prawna i psychologiczna, pomoc rzeczowa.

W razie nagłej potrzeby uzyskania pomocy w formie schronienia, należy zgłosić się do straży miejskiej lub gminnej lub policji.