Informacje7 grudnia 2013, 00:00,

Spektakl dla dzieci Idą, idą kolędnicy i spotkanie ze Świętym Mikołajem w Tarczynie

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie oraz Zespół Szkół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Szarych Szeregów zapraszają wszystkie dzieci na spektakl ID¡, ID¡ KOLęDNICY, który będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę 8 grudnia 2013 roku o godz. 18.00. Miejsce: hala sportowa Zespołu Szkół przy ul. Szarych Szeregów w Tarczynie. Po spektaklu odbędzie się spotkanie ze Świętym Mikołajem.

SPEKTAKL DLA DZIECI ID¡, ID¡ KOLęDNICY I SPOTKANIE ZE ŚWIęTYM MIKO£AJEM W TARCZYNIE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje7 grudnia 2013, 00:00,

Po co nam ta cisza? wieczór słowno-muzyczny

8 grudnia 2013 roku o godz. 19:00 odbędzie się w kościele św. Huberta XXII wieczór słowno-muzyczny (i też plastyczny) pn.: Po co nam ta cisza? Wystąpią: Agnieszka Gamdzyk, Laura Barszka, Paweł Królikowski, Grzegorz Nowik, Antek Królikowski i na skrzypcach zagra Debora Kramarczyk. Po XXII wieczorze słowno-muzycznym, czyli ok. godz. 20:00 serdecznie zapraszamy do Galerii Pi w piwnicy Domu Wisłockich ul. Pionierów 13/15 na finisaż wystawy Wiesława Szamockiego. Zapraszamy na wieczór słowno-muzyczny do Zalesia Górnego.

PO CO NAM TA CISZA? WIECZÓR S£OWNO-MUZYCZNY
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno