Informacje30 kwietnia 2008, 00:00,

Spektakl dla dzieci Dr Dolittle i Przyjaciele w GOK Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn zaprasza dzieci na przedstawienie teatralne pod tytułem: Dr Dolittle i Przyjaciele, w wykonaniu aktorów teatru Art-Re z Krakowa. Sztuka zostanie wystawiona w najbliższą niedzielę 4 maja 2008 roku, o godzinie 16:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury, przy ul. ks. Cz. Oszkiela 3 w Tarczynie. Wstęp na spektakl jest wolny. Serdecznie zapraszamy na spektakl Dr Dolittle i Przyjaciele do Tarczyna.

Dr Dolittle i Przyjaciele to spektakl adresowany zarówno do małych jak i tych dużych dzieci. To arcyzabawna historia przygód doktora Dolittle, który przestaje leczyć ludzi i staje się lekarzem zwierząt rozumiejącym ich mowę. Pewnego dnia Doktor ze swoimi zwierzęcymi przyjaciółmi wyjeżdża do Afryki by leczyć małpy, które ogarnęła tajemnicza epidemia. W trakcie tej wyprawy mają miejsce mrożące krew w żyłach zdarzenia. Ratując małpy Doktor wpada w niewolę okrutnego władcy Jolliginki. Wszystko jednak, jak w prawdziwej bajce, kończy się dobrze. Przyjdź i zobacz perypetie doktora Dolittle, któremu udaje się wyjść cało z opresji dzięki sprytowi i chęci niesienia pomocy innym.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje30 kwietnia 2008, 00:00,

Spektakl Jaś i Małgosia w Ośrodku Kultury Góra Kalwaria

Gminny Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza wszystkie dzieci i dorosłych na spektakl teatralny pod tytułem: Jaś i Małgosia, w wykonaniu Teatru Narwal z Białegostoku. Spektakl odbędzie się w najbliższą niedzielę 4 maja 2008 roku, o godzinie 16:00 w Kinie Uciecha Góra Kalwaria. Bilet wstępu kosztuje 8 zł. Informacja o spektaklu Jaś i Małgosia, pochodzi z serwisu internetowego GoraKalwaria.net (współpracują z nami). Spędź weekend majowy z Ośrodkiem Kultury w Górze Kalwarii.

JAŚ I MA£GOSIA

Jaś i Małgosia to spektakl w wykonaniu Teatru Narwal. Spektakl Jaś i Małgosia, łączy w sobie grę lalkarską i aktora żywego planu. Jest wesołą historią, oprawioną obficie muzyką i przestrzenną scenografią. Zabawa, morał i dużo pięknej polskiej poetyki. Ta znana od pokoleń historia została przedstawiona przez Teatr Narwal, w całkiem nowatorskiej wersji. Zapraszamy na spektakl Jaś i Małgosia do Góry Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Góra Kalwaria