Informacje4 kwietnia 2014, 00:00,

Spektakl Calineczka - Bajkowa Niedziela w KDK

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza mieszkańców na Bajkową Niedzielę, podczas które zaprezentowana zostanie spektakl CALINECZKA. Spektakl można obejrzeć 6 kwietnia 2014 roku o godz. 16.00. UWAGA! bezpłatne wejściówki na przedstawienie do odbioru od godziny 15:00 Miejsce: KDK, Hugonówka ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę.

SPEKTAKL CALINECZKA - BAJKOWA NIEDZIELA

Calineczka - spektakl dla dzieci na oparty na motywach baśni Andersena. Proekologiczna opowieść wypełniona odgłosami natury, narracyjnie prowadzona przez Kropelkę Rosy i Promyczek Słońca. Pokazuje młodym widzom wartość prawdziwej przyjaźni i miłości w relacji z człowiekiem i przyrodą.
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje5 kwietnia 2014, 00:00,

Golgota Jasnogórska koncert w hołdzie ofiarom katastrofy lotniczej w Smoleńsku

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Proboszcz Parafii Stara Iwiczna oraz GOK Lesznowola zapraszają mieszkańców na koncert w hołdzie ofiarom katastrofy lotniczej w Smoleńsku pt.: Golgota Jasnogórska. Koncert odbędzie się 6 kwietnia 2014 roku o godz. 19.00. Miejsce: kościół w Starej Iwicznej. Wystąpią: Ernest Bryll, Joanna Lewandowska, Marcin Styczeń. Koncert Wielkopostny Wspomnienie o śp. ks. Kwaśniku. Zapraszamy!

Golgota Jasnogórska koncert w hołdzie ofiarom katastrofy lotniczej w Smoleńsku
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego mieszkańców gminy Lesznowola