Informacje7 lutego 2015, 19:00,

SPEKTAKL AB OVO OSTATKOWO

7 lutego 2015 roku o godz. 19.00 odbędzie się występ AB OVO ostatkowy. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15, Hugonówka. Bilety w cenie 15 zł do nabycia w KDK oraz na www.kupbilecik.pl Tym razem popularna grupa Ab Ovo porwie widzów w wir karnawałowego szaleństwa. Nie wiemy, jakich zwrotów akcji należy się spodziewać, ale na pewno czeka nas spontaniczna zabawa i duża dawka dobrego humoru. Zapraszamy na spektakl AB OVO!

SPEKTAKL AB OVO OSTATKOWO

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=10875
Informacje7 lutego 2015, 20:00,

Koncert zespołu LAO CHE w Górze Kalwarii

7 lutego 2015 roku w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii wystąpi płocka grupa Lao Che. Zespół, który wsławił się wydanym w 2005 r. albumem Powstanie Warszawskie, po którym wielokrotnie występował między innymi na Przystanku Woodstock. Muzycy wzięli też udział serii koncertów z cyklu Męskie Granie, projekcie, w którym biorą udział czołowi polscy muzycy. Na koncert zapraszamy do Kalejdoskopu Kultura, przy ul. por. Jana Białka 9, o godzinie 20:00.,Bilety, w cenie 30zł/os, można nabyć od piątku, 9 stycznia 2015, w Kalejdoskopie Kultury, a także on-line na stronie www.biletyna.pl

Koncert zespołu LAO CHE w Górze Kalwarii

Wielokrotnie nagradzany zespół crossoverowy założony został w 1999 r., ma na swoim koncie sześć wydanych albumów (pięć studyjnych i jeden koncertowy), dwa dvd koncertowe i kilkaset zagranych koncertów w kraju i poza jego granicami. Nazwa zespołu pochodzi od Lao Che ("Starego Che"), jednej z drugoplanowych postaci filmu Indiana Jones i Świątynia Zagłady. O sile i popularności tego zespołu może świadczyć fakt, że Spięty, lider grupy, mógłby oddać mikrofon swojej publiczności, a bywalcy koncertów mogliby śpiewać wszystkie utwory razem z muzykami. Lao Che to zespół legendarny, najwyższa klasa jeśli chodzi o muzykalność.

Przeczytaj też: W centrum Góry Kalwarii zostaną wybudowane kamienice. Jak będą wyglądać? [ZDJĘCIA]

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=10876