Informacje3 marca 2014, 00:00,

Spektakl 8 kobiet w wykonaniu Teatru Albocoś - Wtorek Teatralny Piaseczno

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Wtorek Teatralny, podczas którego zaprezentowany zostanie spektakl pt. 8 KOBIET, w wykonaniu Teatru Albocoś. Teatralny wtorek odbędzie się 4 marca 2014 roku, o godzinie 20.00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszam na Wtorek Teatralny.

SPEKTAKL 8 KOBIET W WYKONANIU TEATRU ALBOCOŚ - WTOREK TEATRALNY PIASECZNO

Spektakl "8 kobiet" wg. sztuki Roberta Thomasa. Reżyseria: Grzegorz Emanuel; scenografia Anna Skajnowska - Olszewska, zdjęcia filmowe: Aleksandra Nowicka. Występują i podejrzane o zamordowanie Marcela są: Anna Borowska, Daria Brukwicka, Iwona Dmochowska, Beata Polaczyńska, Monika Rodziewicz, Sylwia Szewczyk, Sara Taraszewska, Karina Ziętkowska...

SPEKTAKL 8 KOBIET W WYKONANIU TEATRU ALBOCOŚ - WTOREK TEATRALNY PIASECZNO

Osiem Kobiet to sztuka autorstwa Roberta Thomasa opowiada o kobietach, które w środku zimy, we Francji, spotykają się w domu na odludziu. Są to: żona, siostra, teściowa, szwagierka, dwie córki oraz dwie służące. Wszystkie są podejrzane o zabójstwo pana domu. Każda ma motyw, by zabić, lecz również i alibi. Próba wskazania, kto jest mordercą, prowadzi do ujawnienia sekretów, które każda z kobiet skrzętnie skrywa. Jeśli chcesz odkryć prawdę i wziąć udział w śledztwie - przyjdź do teatru. Nie bój się, w teatrze jesteś bezpieczny!
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje3 marca 2014, 00:00,

Spacer Nordic Walking Szlakami Historii

Piaseczyński Klub Poszukiwaczy Historii w porozumieniu z PTTK zapraszają mieszkańców na spacer nordic walking szlakami historii, który odbędzie się 8 marca 2014 roku roku od godz. 10.00 Zbiórka chętnych przed Gimnazjum nr 2 przy Al. Kalin 30 w Piasecznie. Spacer Nordic Walking potrwa około 2 godzin. Impreza jest bezpłatna. Zapraszamy na sobotni Nordic Walking z Nutką Historii po Piasecznie.
SPACER NORDIC WALKING SZLAKAMI HISTORII
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno