Informacje10 lipca 2019, 15:00,

Spacerkiem po CEM w Piasecznie

10 lipca 2019 roku  w trzech turach o godzinie 17.00, 18.00 i 19.00 zapraszamy na zwiedzanie nowego obiektu Centrum Edukacyjno-Multimedialnego w Piasecznie. Wejście od ulicy Jana Pawła II 55. Spacer, podczas którego obejrzeć będzie można zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz najnowocześniejszy w gminie obiekt użyteczności publicznej, poprowadzą osobiście Burmistrz Daniel Putkiewicz, I Zastępca Burmistrza Hanna Kułakowska-Michalak oraz Dyrektor Szkoły Wioletta Grochowicz. Zwiedzanie, podczas którego można będzie również zadawać pytania.

Spacerkiem po CEM w Piasecznie

Kolejne spacery odbędą się w sierpniu, przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Informacje12 lipca 2019, 19:30,

Bohemian Rhapsody - Kino Plenerowe w Mysiadle

12 lipca 2019 roku o godz. 21.30 zapraszamy na Kino plenerowe podczas którego będzie można obejrzeć film pt. "Bohemian Rhapsody" w reżyserii Bryana Singera. Wstęp wolny. Miejsce: Mysiadło nad stawem, ul. Osiedlowa.

Bohemian Rhapsody - Kino Plenerowe w Mysiadle

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

"Bohemian Rhapsody" – amerykańsko-brytyjski film biograficzny z 2018 roku w reżyserii Bryana Singera opowiadający historię brytyjskiego zespołu rockowego Queen, skupiający się głównie na frontmanie i wokaliście grupy – Freddiem Mercurym.