Informacje22 lipca 2012, 00:00,

Spacer z przewodnikiem po Zalesiu Dolnym

Towarzystwo Przyjaciół Zalesia Dolnego oraz Krajoznawcy PTTK Piaseczno zapraszają mieszkańców w sobotę 28 lipca 2012 roku o godz. 10.00 na spacer z przewodnikiem z cyklu: Jak to drzewiej bywało. Najbliższy spacer będzie po Zalesiu Dolnym. Trasa będzie prowadziła przez Zalesie Miasto - Las i Zalesie - Adamów. Pani Mirosława Walczykowska opowie o architekturze Zalesia Dolnego, jego mieszkańcach i historii miejscowości.

SPACER Z PRZEWODNIKIEM PO ZALESIU DOLNYM

Zbiórka zainteresowanych osób, przed kościołem parafialnym w Zalesiu Dolnym przy ul. Modrzewiowej o godz. 10.00. Czas spaceru około 2 godzin. Udział w spacerze po Zalesiu Dolnym jest bezpłatny. Zapraszam na sobotni spacer z przewodnikiem Stanisławem Hofmanem oraz Mirosławą Walczykowską z Towarzystwa Przyjaciół Zalesia Dolnego.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje17 lipca 2012, 00:00,

Wycieczka do Parku Jurajskiego w Bałtowie

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza dzieci i młodzież na wycieczkę do Parku Jurajskiego w Bałtowie. Organizatorzy zapisy przyjmują w GOK Tarczyn, przy ul. ks. Cz. Oszkiela 3, tel. kontaktowy: (22) 72-77-196 Cena za wyjazd: 50 zł. Ilość miejsc ograniczona.

Wycieczka do Parku Jurajskiego w Bałtowie
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Tarczyn