Informacje21 kwietnia 2018, 08:00,

Spacer szlakiem odzyskania niepodległości w Piasecznie

21 kwietnia 2018 roku w godzinach 10:00-12:00, odbędzie się spacer po Piasecznie z przewodnikiem Stanisławem Hofmanem pt.: “Szlakiem odzyskania niepodległości”, w ramach cyklu “Jak to drzewiej bywało”. Miejsce: plac przed Ratuszem w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy.

SPACER SZLAKIEM ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI W PIASECZNIE

Informacje20 kwietnia 2018, 12:30,

III Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej w Piasecznie

20-22 kwietnia 2018 roku Klub Sportowy Victoria zaprasza na III Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w Piasecznie.

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ W PIASECZNIE

Rozgrywki prowadzone będą w trzech lokalizacjach: na halach w GOSIR, w Szkole Podstawowej nr 1 oraz w Szkole Podstawowej nr 5 w Piasecznie. Uroczyste zakończenie planowane jest na 22 kwietnia 2018 roku o godz. 14.00 na hali GOSIR. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.