Informacje21 kwietnia 2018, 08:00,

Spacer szlakiem odzyskania niepodległości w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 kwietnia 2018 roku w godzinach 10:00-12:00, odbędzie się spacer po Piasecznie z przewodnikiem Stanisławem Hofmanem pt.: “Szlakiem odzyskania niepodległości”, w ramach cyklu “Jak to drzewiej bywało”. Miejsce: plac przed Ratuszem w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy.

SPACER SZLAKIEM ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 kwietnia 2018, 16:15,

Jak jaki na niebie czyli konno przez Mongolię w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy 18 kwietnia 2018 roku do biblioteki w Józefosławiu na spotkanie pt.: Jak jaki na niebie czyli konno przez Mongolię. Od godziny 18.30 Aleksandra Dąbrowska opowiadać będzie o swoich przygodach, pokaże zdjęcia, przygotuje tradycyjną herbatę nomadów i poczęstuje smakołykami, które znaleźć można w każdym mongolskim sklepie! Wstęp wolny.

JAK JAKI NA NIEBIE CZYLI KONNO PRZEZ MONGOLIĘ W JÓZEFOSŁAWIU

Mongolia pachnie jaczym masłem, smakuje baranim mięsem i rozbrzmiewa szumem modrzewiowych lasów. Przełęczami przemyka tajemniczy Ałmas, którego nikt, nigdy nie widział, w obozowisku słychać szum morza, którego nie ma, a Czyngis-chan dosiada się każdej nocy do ogniska. Niemożliwe? A jednak! Bo przez trzy tygodnie, z końskiego grzbietu zobaczyć można niejedno. Ruszajmy galopem w podróż po Krainie Wiecznie Błękitnego Nieba!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie