Informacje17 maja 2008, 00:00,

SP£AWIKOWE MISTRZOSTWA KO£A NR 17 PIASECZNO

Polski Związek Wędkarski Koło nr 17 Piaseczno, serdecznie zaprasza na Spławikowe Mistrzostwa Koła, które odbędą się w najbliższą niedzielę 18 maja 2008 roku. Miejsce zawodów: Zalew Amo i rzeka Jeziorka w Zalesiu Dolnym. Zbiórka zawodników o godz. 6:00 od strony bistro. Zawody zostaną rozegrane w dwóch trzygodzinnych turach. Informacja o zawodach wędkarskich, pochodzi ze strony internetowej Koła nr 17: www.splawik17.pl (współpracują z nami). Serdecznie zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje17 maja 2008, 00:00,

Klub Rodziców Piaseczno poszukuje nowej sali na spotkania

Klub Rodziców Piaseczno, przyciąga coraz więcej aktywnych kobiet, które mimo matczynych obowiązków, postanowiły wyjść poza cztery ściany, by dzielić się doświadczeniami. Okazało się, że niestety świetlica przy ul. Sikorskiego w Piasecznie przestaje być użytkowana przez Ośrodek Kultury Piaseczno, który użyczał jej piaseczyńskiemu Klubowi Rodziców. Tym samym rodzice tracą miejsce swoich spotkań.

Klub Rodziców Piaseczno
kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Ostatnie spotkanie, odbędzie się we wtorek 20 maja 2008 roku. Piaseczyński Klub Rodziców, poszukuje nowego lokalu w Piasecznie, idealnie byłoby, gdyby był nam użyczany bezpłatnie. Jeśli ktokolwiek zna miejsce, z którego mogliby korzystać za darmo lub za symboliczną opłatą, jest proszony o kontakt z rodzicami z Piaseczyńskiego Klubu Rodziców: klubrodzicow@gmail.com Strona internetowa Grupy Zabawowej Klubu Rodziców z Piaseczna i Nowej Iwicznej: www.klubrodzicow.yoyo.pl Przekażcie informację o poszukiwaniach nowej sali na spotkania Klubu Rodziców z Piaseczna - swoim znajomym. Może wśród Was, znajdzie się ktoś kto mógłby im pomóc, lub coś zasugerować. Wszelkie pomysły mieszkańców, są bardzo mile widziane. Z góry dziękujemy za pomoc!

Przeczytaj poprzednie informacje powiązane tematycznie: Klub Rodziców Piaseczno Grupa Zabawowa w Piasecznie (2008-01-27), Grupa Zabawowa Piaseczno zabawki dla maluchów (2007-12-18), Grupa Zabawowa w Piasecznie informacja dla mam (2007-12-07), oraz spotkania dla mam i małych dzieci (2007-11-30). Zapraszam do rozmowy na forum powiatu piaseczyńskiego w wątku: Grupa Zabawowa Piaseczno. Informacja na temat bliźniaczego Klubu Rodziców działającego w Nowej Iwicznej: Klub Rodziców Grupa Zabawowa Nowa Iwiczna i okolice (2008-03-29), wątek na forum e-mieszkańców gminy Lesznowola: Grupa Zabawowa Nowa Iwiczna.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno