Informacje9 lipca 2010, 00:00,

SOS dla Powodzian - Festyn Ciszyca Powodzianom

W najbliższą niedzielę, 11 lipca 2010 roku w Ciszycy odbędzie się impreza pod hasłem SOS dla Powodzian. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany dotkniętej powodzią Ciszycy Dolnej (woj. Świętokrzyskie). Wszystkich chętnych prosimy o przyniesienie artykułów potrzebnych powodzianom (przede wszystkim trwałej żywność i środków czystości). Ciszyca z Konstancina pomaga Ciszycy Dolnej z woj. świętokrzyskiego. Przyłącz się!

SOS dla Powodzian - Ciszyca powodzianom - festyn

Program festynu SOS dla Powodzian w Ciszycy:
- Msza Św. o godz. 15.00
- loteria fantowa
- wystąpienie sołtysa i mieszkańców Ciszycy Dolnej
- występ Scholi Parafialnej pod kierownictwem Krzysztofa Głowackiego
- występ Klubu Seniorów Wsi Nadwiślańskich
- program muzyczno-satyryczny
- występ zespołu "Wodzirej"
- karaoke
- zabawa taneczna
Ponad to liczne zabawy dla dzieci i młodzieży oraz dobrze zaopatrzony bufet.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje9 lipca 2010, 00:00,

Sportowcy z Piaseczna nagrodzeni na sesji Rady Miejskiej

Podczas sesji Rady Miejskiej 7 lipca 2010 roku, Burmistrz i Przewodniczący Rady, wręczyli pamiątkowe statuetki za wybitne osiągnięcia sportowe przedstawicielom sztuk walki z Piaseczna. Jako pierwszy wyróżnienie odebrał aktualny zawodowy mistrz świata federacji WBC w boksie w kategorii junior ciężkiej Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

Krzysztof Diablo Włodarczyk

Nagrodzeni zostali również najlepsi zawodnicy KS Piaseczno sekcji kickboxingu w tym między innymi aktualny zawodowy mistrz świata w kategorii full contact Mariusz Niziołek. Mariusz Niziołek oraz Bartosz Baczyński we wrześniu reprezentować będą Polskę na Igrzyskach sportów Walk w Pekinie.

Ponadto za liczne osiągnięcia na arenie międzynarodowej, nagrodzeni zostali: Dorota Godzina, Joanna Gutowska, Emilia Szabłowska, Piotr Bąkowski oraz Robert Matyja.
autor/źródło: Magdalena Markuszewska - Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno