Informacje27 marca 2013, 00:00,

Sortownia śmieci na terenie Wólki Kozodawskiej

8 kwietnia 2013 roku o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej w Jazgarzewie odbędzie się spotkanie z Burmistrzem Miasta i Gminy Piaseczno, w sprawie planowanej budowy Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów. Zakładana lokalizacja: między Cmentarzem Jazgarzewskim a Oczyszczalnią Ścieków w Wólce Kozodawskiej, przy skrzyżowaniu ul. ¬ródlanej i Herbacianej Róży. Do sortowni miałyby przyjeżdżać ciężarówki z sortowanymi odpadami, które Gmina będzie odbierała od mieszkańców Gminy Piaseczno. Spowoduje to znaczne zwiększenie ruchu ciężarowego w tej okolicy.

SORTOWNIA ŚMIECI NA TERENIE WÓLKI KOZODAWSKIEJ

Informacje28 marca 2013, 00:00,

Rusza nabór do Akademii Młodego Piłkarza MKS Korona Góra Kalwaria

Miło nam poinformować, że rozpoczynamy nabór do Akademii Młodego Piłkarza MKS Korona Góra Kalwaria. Akademia skierowana jest do chłopców i dziewcząt rocznik 2006 i 2007. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek, w godz. 17:00 - 18:30 na Orliku przy Szkole podstawowej nr 2 w Górze Kalwarii (Kalwaryjska 3).

AKADEMII M£ODEGO PI£KARZA MKS KORONA GÓRA KALWARIA

Pierwszy trening: 4 kwietnia (czwartek) o godz. 17:00. Zajęcia poprowadzi trener Grzegorz Gromadzki. Koszt uczestnictwa w Akademii to 30 zł / miesięcznie. Kandydatów do Akademii obowiązuje strój sportowy. Rodziców obowiązuje wypełnienie Deklaracji członkowskiej oraz do każdego 10 dnia miesiąca wniesienie opłaty za udział w zajęciach.

AKADEMII M£ODEGO PI£KARZA MKS KORONA GÓRA KALWARIA

Więcej informacji na stronie internetowej: www.korona.gorakalwaria.net
Kontakt mailowy: mkskoronagk@wp.pl
autor/źródło: Arkadiusz Strzyżewski