Informacje3 lutego 2009, 00:00,

Sołtys Rada Sołecka organizuje dyskotekę w Nowej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Sołtys i Rada Sołecka Nowej Iwicznej serdecznie zaprasza młodzież na dyskotekę, którą odbędzie się w sobotę 7 lutego 2009 roku o godzinie 18:00. Miejsce dyskoteki: sala gimnastyczna w szkole w Nowej Iwicznej. Wstęp za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej. Zapraszamy młodych mieszkańców na dyskotekę w Nowej Iwicznej.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje25 stycznia 2009, 00:00,

NUCLEAR PARTY impreza rockowo-metalowa w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza na nową imprezę rockowo-metalową: NUCLEAR PARTY. Impreza odbędzie się 30 stycznia 2009 roku o godz. 19:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp 5 zł. Na piaseczyńskim Nuclear Party, będzie można posłuchać różnej muzyki, głównie ciężkiego rocka i metalu. Nie będzie to dokładna kopia dawnych podobnych imprez odbywających się wcześniej w Piasecznie (np.: Active Rock Party).

NUCLEAR PARTY W PIASECZNIE

Główną różnicę Nuclear Party, będzie stanowić muzyka, za którą będą odpowiedzialne dwie strony - Tomasz Cieślak (organizator imprezy, muzyk z Blade of terror oraz jej uczestnicy. Można współtworzyć playlistę, wysyłając maila na adres: nuclear_party@wp.pl ze swoimi głosami i propozycjami kawałków. Na imprezie będzie można usłyszeć wiele z nadesłanych tytułów a 10 najpopularniejszych kawałków utworzy Nuklearną Playlistę. Będzie grana na imprezie, a następnie zostanie opublikowana w necie. Więcej informacji na stronie: www.myspace.com/nuclear_party
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie