Informacje13 września 2014, 14:00,

Sołecki Piknik Rodzinny w Stefanowie

W sobotę 13 września 2014 roku o godz. 14.00 rozpocznie się Piknik Rodzinny Sołectwa Stefanowo. Miejsce: plac zabaw na rogu ulic Malinowej i Granicznej w Stefanowie. Organizatorzy: Radny, Sołtys i Rada Sołecka Stefanowa i GOK Lesznowola. Zapraszamy na Sołecki Piknik Rodzinny w Stefanowie.

Sołecki Piknik Rodzinny w Stefanowie

Informacje13 września 2014, 12:00,

DNI PRAŻMOWA 2014

Serdecznie zapraszamy na Dni Prażmowa 2014, które odbędą się w weekend 13-14 września 2014 roku na terenie zabytkowego parku przy dworku w Woli Prażmowskiej (dawny Urząd Gminy). W programie wiele atrakcji: Gminne zawody OSP, występy przedszkoli i szkół z terenu gminy, pokazy sztuk walki, bezpłatny park dmuchanych zabawek, gastronomia, stoiska z konkursami, wesołe miasteczko i przede wszystkim występy artystyczne. W sobotę publiczność do tańca porwą dziewczyny z Trio TE3. W niedzielę po uroczystościach dożynkowych zaprezentuje się znany z telewizji Kabaret CIACH. Wieczorem na scenie zagra Grzegorz Hyży, wschodząca gwiazda muzyki, laureat ostatnich konkursów muzycznych.

DNI PRAŻMOWA 2014

Na dzieci, w obydwa dni, czekają kilkugodzinne bloki artystyczne i konkursy z nagrodami. W sobotnie popołudnie do cyrkowej zabawy zaprosi Teatr Jednej Miny. W niedzielę na scenie gościć będzie Akademia Pana Kleksa – odważni będą mieli szansę dostać bezcenne piegi. Imprezę z kabaretowym zacięciem poprowadzi człowiek orkiestra - Szymon Kusarek. Operacja „Organizacja imprezy kulturalno-rekreacyjnej Dni Prażmowa 2014” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, Oś 4 Leader, Działanie 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”. Serdecznie zapraszamy.

Polecane dla Ciebie