Informacje4 maja 2017, 17:00,

SOKRATES CAFE spotkanie Otwartego Filozoficznego Klubu Dyskusyjnego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


4 maja 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Otwartego Filozoficznego Klubu Dyskusyjnego SOKRATES CAFE. Miejsce: KDK ul. Mostowa 15 (Hugonówka), Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

SOKRATES CAFE SPOTKANIE OTWARTEGO FILOZOFICZNEGO KLUBU DYSKUSYJNEGO

Zapraszamy na spotkanie wszystkich, którzy na filozofii się nie znają, ale lubią rozmawiać, zadawać pytania i szukać na nie odpowiedzi. Na każdym spotkaniu dyskutujemy na jeden temat, który wygra w demokratycznym głosowaniu spośród zgłoszonych przez uczestników spotkania. Idea klubu powstała z inspiracji książką Christophera Phillipsa „Sokrates cafe – Świeży smak filozofii”. Podczas spotkań rozmawiamy ze sobą prostym językiem, unikamy używania dziwnych i obcych wyrazów, nie rozmawiamy o książkach i filmach. Nie wymagamy od uczestników jakiejkolwiek wiedzy na temat filozofii. Nasze spotkania są bezpłatne i odbywają się raz w miesiącu, w czwartki o godzinie 19:00.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje6 maja 2017, 13:00,

Jaśki i poduchy - warsztaty rodzinne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

6 maja 2017 roku o godz. 15.00 zapraszamy na warsztaty rodzinne nt.: Jaśki i poduchy. Miejsce: KDK ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Udział w warsztatach: 22 zł/rodzina.

JAŚKI I PODUCHY - WARSZTATY RODZINNE

Jaśki i poduchy - podczas zajęć będzie można zaprojektować i wykonać jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne jaśki do przytulania. Za pomocą farb, materiałów i koralików będziemy tworzyć ozdobne poduszki, którymi udekorujecie pokój.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie