Informacje24 lutego 2018, 08:00,

Soboty z Profilem Zaufanym (eGO) i JPK_VAT w Urzędzie Skarbowym w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Urząd Skarbowy w Piasecznie zaprasza na "Soboty z Profilem Zaufanym (eGO) i JPK_VAT" w dniach 17 i 24 lutego 2018 r. w godzinach: 9.00 - 13.00.

SOBOTY Z PROFILEM ZAUFANYM (EGO) I JPK_VAT W URZĘDZIE SKARBOWYM W PIASECZNIE

W tych dniach, będzie można:
- założyć i potwierdzić Profil Zaufany (eGO), bezpłatne i rekomendowane przez Ministerstwo Finansów narzędzie do autoryzacji JPK_VAT,
- uzyskać informacje w zakresie JPK_VAT.

SOBOTY Z PROFILEM ZAUFANYM (EGO) I JPK_VAT W URZĘDZIE SKARBOWYM W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 lutego 2018, 08:17,

Policjanci z Zalesia Górnego uczestniczyli w inauguracji tegorocznej odsłony kampanii - Zatrzymaj się i żyj


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Kampania społeczna bezpieczny przejazd - Zatrzymaj się i żyj! prowadzona przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. po raz kolejny została poprowadzona wspólnie z funkcjonariuszami z Posterunku Policji w Zalesiu Górnym. Jej celem jest zwiększenie bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych i świadomości społecznej dotyczącej przestrzegania prawa i zachowania ostrożności.

POLICJANCI Z ZALESIA GÓRNEGO UCZESTNICZYLI W INAUGURACJI TEGOROCZNEJ ODSŁONY KAMPANII - ZATRZYMAJ SIĘ I ŻYJ

Przedstawiciele PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wraz z policjantami z Posterunku Policji w Zalesiu Górnym oraz funkcjonariuszami Służby Ochrony Kolei uczestniczyli w kolejnej odsłonie kampanii społecznej „Zatrzymaj się i żyj!”.

Ta trwająca od 2005 roku kampania, to więcej niż zwykła akcja. Dzięki wspólnym wysiłkom obserwujemy nie tylko stopniową zmianę zachowania kierowców, ale również obiektywne relacje prasy z wypadków na przejazdach kolejowo - drogowych, których sprawcami są przede wszystkim kierowcy. Niestety nadal na przejazdach zdarzają się sytuacje, które bezpośrednio zagrażają życiu i zdrowi często wielu osób.

W Zalesiu Górnym tylko w ostatnich miesiącach policjanci interweniowali w dwóch przypadkach, gdzie kierowcy pojazdów pomimo opuszczonych rogatek i włączonej sygnalizacji świetlnej próbowali wjechać na przejazd. Nadrzędnym celem kampanii jest kształtowanie zachowań i utrwalanie postaw społecznie pożądanych, podnoszenie świadomości o zagrożeniach wynikających z niezachowania szczególnej ostrożności na terenach kolejowych.

Z policyjnych informacji wynika, że każdego roku na przejazdach dochodzi do 200-250 kolizji i wypadków w których ginie kilkadziesiąt osób.

Bezpieczeństwo na przejazdach i w rejonie „dzikich przejść”jest wspólną sprawą wszystkich, którzy mogą mieć na nie wpływ: Kolei, Policji, Administracji i Samorządów.

Js/PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie