Informacje13 stycznia 2018, 08:30,

Sobotnie spotkania z panem Kacprem


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


13 stycznia 2018 roku Filia Osiedle Biblioteka Piaseczno zaprasza na zajęcia literacko-plastyczne na Osiedlu. W styczniu uczestnicy zajęć ponownie spotkają się z Tappim, który opowie im o swojej zimowej przygodzie. Natomiast młodsze dzieci wysłuchają opowiadania "O Wilku, który trafił do baśniowego lasu". Obowiązują zapisy. Zapraszamy na spotkanie!

SOBOTNIE SPOTKANIA Z PANEM KACPREM

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 stycznia 2018, 09:00,

Wystawa kotów w GOSiR Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W dniach 13-14 stycznia 2018 roku w godz. 10:00-17:00 w hali piaseczyńskiego GOSiR-u, odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych. Będzie to idealna okazja do spotkania się - nie tylko dla hodowców, ale też dla wszystkich miłośników futrzaków. Bilety wstępu na wystawę: bilet normalny - 10 zł; bilet ulgowy - 5 zł; dla osób z Kartą Dużej Rodziny - 1 zł za każdego członka rodziny. Organizatorem jest Zarząd Międzynarodowego Klubu Miłośników Kotów Brytyjskich Krótkowłosych IBSCC. Zapraszamy na wystawę kotów do Piaseczna!

WYSTAWA KOTÓW W GOSIR PIASECZNO
W trakcie imprezy zwiedzający będą mieli okazję podziwiać i pogłaskać zwierzęta, a także porozmawiać z hodowcami na temat szczególnych wymagań konkretnych ras oraz ich pielęgnacji. Tegoroczną atrakcją będzie prezentacja kotów rasy szkocki zwisłouchy i prostouchy. Nie zabraknie corocznych konkursów dla kociąt, kotów dorosłych i rzadko konkurujących ze sobą kotów kastrowanych. Oceny dokona międzynarodowe jury - sędziowie z Polski, Niemiec i Belgii. Zachęcamy również do osobistego głosowania na najpiękniejszego kota. Zwiedzając wystawę, będzie można wybrać kota, który najbardziej się spodoba i zawróci w głowie, wpisać jego dane na odwrocie biletu i wrzucić tę kartkę do urny. Kot, który otrzyma największą liczbę głosów, zdobędzie statuetkę Kota Publiczności, ufundowaną przez Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

WYSTAWA KOTÓW W GOSIR PIASECZNO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie