Informacje4 maja 2007, 00:00,

Sobotnia wielka wyprzedaż dywanów w Piasecznie

W najbliższą sobotę 5 maja 2007 roku, w godzinach od 11:00 do 18:00 w Gimnazjum nr 1 przy ulicy Sikorskiego 20 w Piasecznie, odbędzie się wielka wyprzedaż dywanów polskich i importowanych. Na wyprzedaży będzie dostępna ogromna ilość dywanów i chodników w różnych rozmiarach i wzorach. Dywany na wyprzedaży będą nawet do 40% taniej. Ceny już od 20 złotych. Zapraszamy wszystkich na wyprzedaż dywanów.

Informacja pochodzi z plakatów rozwieszonych na słupach ogłoszeniowych w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje30 kwietnia 2007, 00:00,

Promocje na jedenaste urodziny Auchan Piaseczno

Wielkimi krokami zbliża się maj, kiedy to Auchan Polska będzie obchodziło 11 urodziny Auchan w Piasecznie. Hipermarket przygotował miesiąc szalonych promocji i atrakcji dla klientów. Konkursy i loterie z cennymi nagrodami, a to wszystko czeka nas już od 4 maja 2007 roku. Już wkrótce na stronie Auchan pojawi się urodzinowa gazetka promocyjna.

Urodziny Auchan Piaseczno

W piaseczyńskim hipermarkecie Auchan podczas urodzinowej loterii będzie można wygrać między innymi pięciodrzwiowy samochód Peugeot 107, który jest główną nagrodą loterii. Wystarczy przyjść w maju (od 4 maja) na zakupy do hipermarketu Auchan w Piasecznie, zrobić zakupy, następnie wypełnić kupon loteryjny i wrzucić go do urny. Wystarczy zrobić tylko tyle, aby wygrać wspaniałe nagrody: odtwarzacze mp4, telefony komórkowe, odtwarzacze DVD, aparaty cyfrowe, odkurzacze, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki, zestawy komputerowe. Losowanie nagród przewidziane jest w każdy czwartek maja 2007 - szczegóły na stronie: loterie urodzinowe Auchan. Zapraszamy na zakupy do Auchan w Piasecznie, a także na stronę: www.auchan.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno