Informacje13 czerwca 2007, 00:00,

Sobotni Turniej Piłki Nożnej Dzieci w Górze Kalwarii

Zapraszamy na XII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dzieci im. Kazimierza Górskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Turniej Piłki Nożnej odbędzie się w najbliższą sobotę 16 czerwca 2007 roku, o godzinie 9:00 na Stadionie Miejskim w Górze Kalwarii (ul. Wojska Polskiego 44, kierunek Sandomierz). Wstęp na zawody wolny.

Termin zgłoszeń minął wprawdzie, ale zapewne będzie wiele imprez towarzyszących. W turnieju zaplanowano udział 40 drużyn chłopców i 10 drużyn dziewcząt. Serdecznie zapraszamy na Turniej Piłki Nożnej do Góry Kalwarii!
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje13 czerwca 2007, 00:00,

Dziś odpust Świętego Antoniego w Górze Kalwarii

13 czerwca 2007 roku parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Górze Kalwarii obchodzi odpust św. Antoniego patrona rzeczy zagubionych. O godzinie 17:00 zostanie odprawiona Msza święta z udziałem dzieci. Na jej zakończenie zostanie udzielone małym dzieciom i matkom oczekującym potomstwa specjalne, uroczyste błogosławieństwo przez nałożenie rąk. Msza święta o godzinie: 19:00, sprawowana w intencjach za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej, zakończy parafialne uroczystości odpustowe. Na czas uroczystości odpustowych posługę głoszenia słowa w parafii pełni o. Ignacy Kosmala, franciszkanin z Niepokalanowa.

Więcej informacji o Marianach i parafii, a także ogłoszenia parafialne możecie przeczytać na stronie internetowej: www.gorakalwaria.marianie.pl