Informacje13 września 2011, 00:00,

SO£ECKI PIKNIK INTEGRACYJNY w Wólce Kosowskiej

Radny, Sołtys, Rada Sołecka Wólki Kosowskiej, Towarzystwo Kulturalno Oświatowe, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola zapraszają na kameralny SO£ECKI PIKNIK INTEGRACYJNY. Impreza odbędzie się 17 września 2011 roku w godz. 16.00 – 22.00 na terenie świetlicy GOK przy ul. Nadrzecznej 23 w Wólce Kosowskiej. W programie organizatorzy zaplanowali: muzykę, taniec, śpiew, konkursy z nagrodami oraz poczęstunek. Serdecznie zapraszamy!

SO£ECKI PIKNIK INTEGRACYJNY W WÓLCE KOSOWSKIEJ
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola

Informacje13 września 2011, 00:00,

Niedzielne Poranki Bajkowe w Gminie Lesznowola - £azy

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza na NIEDZIELNE PORANKI BAJKOWE, czyli niedzielne teatrzyki w filiach GOK Lesznowola na terenie gminy dla dzieci. Na najbliższy poranek organizatorzy zapraszają 18 września 2011 roku o godz. 11.00, do filii GOK Lesznowola w £azach. Wstęp bezpłatny.

NIEDZIELNE PORANKI BAJKOWE W GMINIE LESZNOWOLA

W programie organizatorzy zaplanowali występ dwóch dziecięcych grup teatralnych adresowanych do najmłodszych mieszkańców £az i okolic, oraz ich rodziców. Po występach Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci i dorosłych na: KIERMASZ KSI¡żKI PRZECZYTANEJ (książka za książkę lub możliwość zakupu książek używanych za symboliczną złotówkę). Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup nowych lektur do gminnej biblioteki. Zapraszamy!
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola