Informacje13 grudnia 2013, 00:00,

SO£ECKA WIGILIA W MAGDALENCE

Sołtys i Rada Sołecka Magdalenki zapraszają na sołeckie spotkanie opłatkowe dla mieszkańców Magdalenki, które odbędzie się w niedzielę 15 grudnia 2013 roku o godz. 14.00. Miejsce: Klub Magdalenka w Magdalence, ul. Lipowa 28, parter. Organizatorzy proszą mieszkańców o potwierdzenie uczestnictwa. Zapraszamy mieszkańców Magdalenki.

SO£ECKA WIGILIA W MAGDALENCE
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje13 grudnia 2013, 00:00,

WYSTAWA MALARSTWA JULIANA HENISZA

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Grupa plastyczna Communio Graphis zapraszają na wernisaż wystawy malarstwa Juliana Henisza, który odbędzie się w niedzielę 15 grudnia 2013 roku o godz. 14.00. Miejsce: Pracownia Plastyczna Grupy Communio Graphis, ul. Pijarska 40 w Górze Kalwarii. Wystawa czynna będzie w każdą niedzielę od godz. 10.00 do 14.00.

WYSTAWA MALARSTWA JULIANA HENISZA

Julian Henisz ur. 18.09.1941 w Warszawie, od 2007 r zamieszkały w Piasecznie pod Warszawą. Studia: ASP w Warszawie 1960-66 na Wydziale Malarstwa i Grafiki w pracowniach profesorów: A.£yżwańskiego, A.Rafałowskiego i A.Kobzdeja. Dyplom w 1967 r u prof. A.Kobzdeja. Specjalizacja dodatkowa: Plastyka w Architekturze u prof. S.Gierowskiego i prof. J.Siennickiego. Członek ZPAP, sekcja malarska 1973-83. Członek ZPAP Polska Sztuka Użytkowa od 1985 r. Pracuje zawodowo od 1960 r. Uprawiane dziedziny: malarstwo sztalugowe, rysunek, pastel, akwarela, ceramika architektoniczna, witraż... Więcej informacji, można przeczytać na stronie internetowej: www.julian.henisz.netgaleria.eu
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria