Informacje5 lutego 2011, 00:00,

Śniegołamacz niedzielny bieg narciarski w Zimnych Dołach

Zapraszamy mieszkańców na drugą edycję ŚNIEGO£AMACZA, czyli piknik miłośników nart biegowych, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 6 lutego 2011 roku o godz. 11.00. Miejsce spotkania: teren biwakowy na terenie Zimnych Dołów (Zalesie Górne). Organizatorzy zaplanowali: zajęcia z instruktorem (dla początkujących), możliwość zasięgnięcia porad dotyczących sprzętu, a także bieg narciarski i konkurencje sportowe.

ŚNIEGO£AMACZ NIEDZIELNY BIEG NARCIARSKI W ZIMNYCH DO£ACH

Organizatorzy zapewniają możliwość odpłatnego wypożyczenia nart. Wśród uczestników rywalizacji, zostaną rozlosowane cenne nagrody ufundowane przez firmę Decathlon. Kosz uczestnictwa w imprezie - 5 zł (zawiera słodki poczęstunek, herbatę oraz zajęcia z trenerem). Zapraszamy do zabawy! Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: banaskiewicz@onet.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje2 lutego 2011, 00:00,

Okolica Flash Gazeta Powiatu Piaseczyńskiego 2. numer

Ukazał się 2. numer gazety Okolica Flash Gazeta Powiatu Piaseczyńskiego! Drukowaną gazetę Okolica Flash, można znaleźć w Piasecznie m.in. w: Urzędzie Gminy i Miasta Piaseczno, w okolicznych sklepach na terenie miasta, w Starostwie Powiatowym, oraz w okolicznych bankach. Najnowszy numer gazety: 2. numer gazety Okolica (pdf). Zachęcam mieszkańców do zapoznania się z najnowszym wydaniem gazety Okolica Flash.

GAZETA OKOLICA FLASH

Korzystając z okazji, zapraszam wszystkich do rozmowy na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: Okolica Flash.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: