Informacje22 maja 2016, 13:00,

Smok Wawelski - Rodzinne spotkania z teatrzykiem w Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Jaki wpływ ma na przyrodę ziejący ogniem smok? Dowiedzą się tego wszystkie maluchy, które w najbliższą niedzielę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Podczas majowego przedstawienia z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” mali widzowie nie tylko poznają historię smoka wawelskiego, lecz także dowiedzą się, jak dbać o przyrodę. Wstęp wolny!

SMOK WAWELSKI - RODZINNE SPOTKANIA Z TEATRZYKIEM W AUCHAN PIASECZNO

Aktorzy niezwykłej bajki o smoku wawelskim opowiedzą najmłodszym widzom o tym, jakie konsekwencje może mieć zanieczyszczanie środowiska. Maluchy, które w niedzielę 22 maja odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno, dowiedzą się, że ziejący sadzą zielony stwór ma dramatyczny wpływ na przyrodę. W jego obecności przestaną śpiewać wszystkie ptaki. Sitowia nie będą już szumieć, a czysta i błękitna woda po prostu zniknie. Czy uda się pokonać potwora, przez którego promienie słoneczne z trudem docierają do ziemi?

SMOK WAWELSKI - RODZINNE SPOTKANIA Z TEATRZYKIEM W AUCHAN PIASECZNO

Podczas niedzielnego przedstawienia budowana na oczach najmłodszych widzów dekoracja, wpadające w ucho piosenki oraz liczne interakcje aktorów z publicznością zapewnią widzom ogromną dawkę śmiechu i dobrych emocji. Najbliższy spektakl, to nie tylko świetna zabawa dla najmłodszych gości, lecz także wspaniała lekcja dbania o przyrodę.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

SMOK WAWELSKI - RODZINNE SPOTKANIA Z TEATRZYKIEM W AUCHAN PIASECZNO

Przedstawienie pt. Smok Wawelski, odbędzie się w niedzielę 22 maja 2016 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Historia zielonego stwora opowiedziana będzie trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 maja 2016, 11:24,

Mała Klara z Piaseczna prosi o pomoc


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Klara urodziła się z poważną wadą serca. Aby żyć, musi przejść operację w Munster, która kosztuje ponad 160 tysięcy zł. Klara urodziła się 11 lutego 2014 r. ze skrajnym niedorozwojem lewej części serca (HLHS). To tak, jakby dziecko miało do dyspozycji tylko prawą, słabszą połowę serca, która w przypadku Klary też nie jest do końca poprawnie zbudowana. Jeśli chcesz pomóc zajrzyj na stronę www.siepomaga.pl/klara-januszewska

MAŁA KLARA Z PIASECZNA PROSI O POMOC

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie