Informacje22 maja 2016, 13:00,

Smok Wawelski - Rodzinne spotkania z teatrzykiem w Auchan Piaseczno

Jaki wpływ ma na przyrodę ziejący ogniem smok? Dowiedzą się tego wszystkie maluchy, które w najbliższą niedzielę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Podczas majowego przedstawienia z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” mali widzowie nie tylko poznają historię smoka wawelskiego, lecz także dowiedzą się, jak dbać o przyrodę. Wstęp wolny!

SMOK WAWELSKI - RODZINNE SPOTKANIA Z TEATRZYKIEM W AUCHAN PIASECZNO

Aktorzy niezwykłej bajki o smoku wawelskim opowiedzą najmłodszym widzom o tym, jakie konsekwencje może mieć zanieczyszczanie środowiska. Maluchy, które w niedzielę 22 maja odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno, dowiedzą się, że ziejący sadzą zielony stwór ma dramatyczny wpływ na przyrodę. W jego obecności przestaną śpiewać wszystkie ptaki. Sitowia nie będą już szumieć, a czysta i błękitna woda po prostu zniknie. Czy uda się pokonać potwora, przez którego promienie słoneczne z trudem docierają do ziemi?

SMOK WAWELSKI - RODZINNE SPOTKANIA Z TEATRZYKIEM W AUCHAN PIASECZNO

Podczas niedzielnego przedstawienia budowana na oczach najmłodszych widzów dekoracja, wpadające w ucho piosenki oraz liczne interakcje aktorów z publicznością zapewnią widzom ogromną dawkę śmiechu i dobrych emocji. Najbliższy spektakl, to nie tylko świetna zabawa dla najmłodszych gości, lecz także wspaniała lekcja dbania o przyrodę.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

SMOK WAWELSKI - RODZINNE SPOTKANIA Z TEATRZYKIEM W AUCHAN PIASECZNO

Przedstawienie pt. Smok Wawelski, odbędzie się w niedzielę 22 maja 2016 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Historia zielonego stwora opowiedziana będzie trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

Informacje22 maja 2016, 08:00,

Garmin Iron Triathlon Piaseczno

22 maja 2016 roku odbędzie się Garmin Iron Triathlon 2016 w Piasecznie. Zawodnicy będą mieli do pokonania popularny dystans 1/4 Ironman, a także dystans 1/8IM. Nowością w tym sezonie będzie możliwość wystartowania w trzyosobowej sztafecie na „ćwiartce”, w której jeden zawodnik płynie, drugi jedzie na rowerze, a trzeci biegnie. W Piasecznie rozegrane zostaną również zawody dla dzieci i młodzieży Garmin Kids www.irontriathlon.pl/triathlon-piaseczno/

GARMIN IRON TRIATHLON PIASECZNO

Znaczny wzrost zainteresowania sportem przez mieszkańców Piaseczna spowodował, że Miasto i Gmina postanowiła urozmaicić ofertę sportową poprzez organizację triathlonu w tej miejscowości. Start do części pływackiej odbędzie się w sztucznym zalewie, który znajduje się na terenie rekreacyjnym „Górki Szymona”, a strefa zmian zostanie zlokalizowana na Al. Brzóz.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Program Garmin Iron Triathlon Piaseczno:
Sobota, 21.05.2016

15:00 oficjalny objazd trasy kolarskiej
16:00 – 20:00 wydawanie pakietów startowych (biuro zawodów)
Niedziela, 22.05.2016
08:00 – 10:00 wydawanie pakietów startowych (biuro zawodów)
08:30 – 10:30 wprowadzanie rowerów do strefy zmian
10:30 start kategorii wiekowej 1-7 lat – bieg na 200 m
10:40 start kategorii wiekowej 8-11 lat – bieg na 500 m
10:50 start kategorii wiekowej 12-15 lat – bieg na 1 km
11:15 oficjalne otwarcie GARMIN Iron Triathlon (okolice biura zawodów)