Informacje8 czerwca 2014, 15:00,

Smaki Piaseczna Mini Jarmark na Rynku w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W niedzielę 8 czerwca 2014 roku na rynku w Piasecznie odbędzie się mini jarmark Smaki Piaseczna, który będzie okazją do prezentacji piaseczyńskich firm z branży kulinarnej i żywnościowej. Odbędzie się on w trakcie jednego z cyklu koncertów Akcja rynek godz. 15:00. Mini jarmark rozpocznie się o godz. 15:00 i potrwa do ok. godz. 18:00 na rynku przy Pl. Piłsudskiego w Piasecznie. Wstęp na koncert i jarmark wolny.
 

SMAKI PIASECZNA MINI JARMARK NA RYNKU


Mieszkańcom miasta i gminy Piaseczno, których serdecznie zapraszamy, zaprezentują się m.in. lokalne restauracje i punkty gastronomiczne (m.in. Restauracja Puławska 4, Czas na Sushi, Makarony i nie tylko, Zawrotnica, Pełny Brzuszek, Bazylia, Zacne Prosię, Stara Chata), a także sklep Palona Suszona, Przystanek Piekarnia Krzosek, Premium Rosa, Sklep Zielarsko-Medyczny Rydz czy sklep internetowy SmakiTurcji.pl, a także kilka innych. W trakcie koncertów lokalnych grup i wokalistów zaprezentują się także piaseczyńscy pszczelarze, którzy nie tylko opowiedzą o produkcji miodu od kuchni, ale też będzie możliwość nabycia wszelakich słodkości i innych pszczelich produktów prosto z ula.

W ramach części muzycznej imprezy na scenie przy fontannach wystąpią: Przedszkole Świat Bajek, Zespół Kłosowianki, Teatr „Szkoły Marzeń” – „Śpiąca Królewna” oraz Piaseczyńska Orkiestra Dęta.

Szczegółowych informacji o „Smakach Piaseczna” udziela Arkadiusz Strzyżewski, doradca burmistrza, tel. 22 70 17 682, strzyzewski@piaseczno.eu

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje6 czerwca 2014, 20:00,

Zatańczmy salsę, zumbę i bachatę na Rynku w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W piątek 6 czerwca 2014 roku zapraszamy do udziału w akcji grupy Nowalijki na miejskim rynku. Zatańczmy wspólnie salsę, zumbę i bachatę. Będzie to kolejna odsłona IV Powitania Lata na rynku, która w zeszłym roku przyniosła wiele radości uczestnikom. Start od godz. 20.00. Udział w imprezie jest bezpłatny. Nowalijki zapraszają na imprezę!
 

ZATAŃCZMY SALSĘ, ZUMBĘ I BACHATĘ NA RYNKU W PIASECZNIE

 

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie